Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CBF500

abılerım cbf 500 sızce nasıl bır cok tanıdıgım bu motoru tercıh ettı alırsan boyle motor al dedı.ben suanda 150 cc motor kullanıyorum bundan sonra dırek onu al omurluk motor dedıler fıyatıda 10 bın ıle 12 bın arası cıvarında degısıyor sızın fıkrınız nedır ıyı gunler
Ara

Vaktiyle bindigim bir motor. Piyasada temizi yok. 50 kusur beygirlik iyi bir makine. Agirligi gidisi harika. Lastigi iyi olduktan sonra cok guzel viraj yapiliyor. Digerlerine gore biraz fazla yakar. Karburatorlu cunku.
Ara

anladım abı sagolasın ya banada bı abım onerdıde bende nasıl dıye merak edıyorum.bılgılendırdıgın ıcın tesekkur ederım pekı arıza yapma olasılıgı nedır cuunku 2006 kasa felan sonnucta cok sorun cıkartırmı
Ara

Dedigim gibi. Karburatorlu makina. Temizini bulursan yada az km yapmis olanini sikinti yok. Ama hor kullanilmis makinaya denk gelirsen pistonunda cizik vardir dert olur (basima geldi).
Dusmesi vardir yolda elini biraksan bi tarafa ceker. Bunun gibi sorunlari olabilir. Sonucta eski makina enjeksiyonu beyni yok. Sorunu olsa da halledilebilir bir sorun olur dusuncesindeyim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi