Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PLAKA BİLDİRİMİ

geçmiş olsun mehmet ucuz atlatmışsın !!

Geçmiş olsun Mehmet Allah korumuş.
Ara

Gecmis olsun..

RÜZGARI HİSSET
Ara

geçmiş olsun mehmet
Ara

Bugun yesil olan halk otobuslerinden biri sinyal vermeden yola cikti bende saga donuyodum tepeme cikacakti korna caldi durdum arkami dondum kaskin icinden sov... yol verdi cok kibar minubuscu arkadaslar tebrik etmek gerek :]
Ara

Sagolun tesekkurler engin abi sanada gecmis olsun taksilerden sonra otobuslerede cok dikkat etmek gerekiyor :)
Ara

(06-08-2015, 01:09 PM)dormic41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  bu sabah iş dönüşü büyük bi kaza atlattım MUSTAFA PAŞA camisinin orda yolumda seyir halindeyken otobus beni göre göre yoluma atladı ve koruma demirime vurdu bunun üzerine sözlü tartışma yaşadık terorist resmen beni otobüs ün altına almak için hamle yaptı 20 cm farkla arabanın arasına girdim ve motoru yere atıp otobusun peşinden koştum sadece arka stobuna zarar verebildim. ve sonrasında peşine düşemedim motor çalışmadı plakasını aldım emliyetten gerekli işlemleri başlattım. otobüsün kamerası incelenecekmiş inşallah böyle tetoristler cezasız kalmaz hakettigini bulur

PLAKA:41 J 4092

BU PLAKA YA ÇOK DİKKAT EDİN BAŞKA CANLAR YAKMAYA CESARET EDEMESİN..

HERKESE İYİ AKŞAMLAR DİLERİM..
Öncelikle geçmiş olsun. Darıca otobüsü plakası. darıca kooperatifleri var istersen tam olarak nerede olduğunu öğrenebilirim.
Ara

Geçmiş olsun Mehmet , ucuz atlatmışsin...

160711104912_imza3.JPG
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi