Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bursa - Antalya - Olimpos - Kaş Rotası

Evet arkadaşlar 30.05.2015 Cumartesi günü 1 haftalık yolculuğuma Bursa Enduro Festivali ile başlamak istiyorum.Pazar günü öğleden sonra teker Antalya' ya döner.Antalya merkezde 2 gün kaldıktan sonra salı günü sabah yönümü Olimpos ya da Çıralı' ya çevireceğim. Ama bu iki yerde de kararsızım. ( Sizden ricam bana bir fikir vermeniz).2 günde burada kaldıktan sonra Kaş' a gideceğim.Cumartesi günü de artık nerede yorulursam orada kamp kuracağım.Tatilimin tamamnda çadırda kalacağım.Bu nedenle bana rotam üzerinde uğramam gereken yerleri , yemek yenecek yerleri ,kamp kurabileceğim yerleri tavsiye ederseniz çok memnun olurum.Bana katılmak isteyen arkadaşım varsa benimle irtibata geçsin.
Şimdiden teşekkürler.Resimleri 1 hafta sonra sizlerle paylaşacağım.

150528115115_harita.jpg
Ara

ooo yavrum rotaya bak güzel bir güzergah soranlara selam söyle dikkatli ol üzerini sıkı giyin üşütme aç açına da gezme kahvaltı yapmadan yola çıkma kazasız belasız git gel kardeşim.

Süper rota çizmişsin...Yolun açık olsun..

Çıralı yerine olimposu tavsiye ederim..Orada çadır için yerler var...
Ama olimposta kalsan bile çıralı da yanartaşa ''özellikle gece'' gitmeni tavsiye ederim...yıldızlar mükemmel görünüyor....
Eğer yanartaşa çıkarsan yanına mutlaka el feneri,su ve sucuk al...
Olimpost da dondurmalı kavun ye mutlaka...
Antalya da tahtalı teleferiğine bin..Biraz pahalı ama herzaman yapılacak bir şey olmadığı için değer...
Teleferiğe binmesen bile teleferiğin olduğu yere giden yol çok güzel di..Motor ile daha güzel olur büyük ithimalle..

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

Güney için hiç bir fikrim yok.. Rota üzerinde yemek yemek için Kütahya girişinde yeni otogarın tam karşısında mülayimoğulları var. Köftesini ye, kendinden geç.

İyi yolculuklar şimdiden Gmk

:tr:  Kuşlar kısa.. Hayat uçuyor..
Ara

güzel rota beğendiğin yere gir gez ye iç eğlen bu kadar kurcalama abi anı yaşa :]:]

Honda Kalbim Hep Onda !! :tamam:
160111131835|hondaimza.jpg

Bu yaz bende kaşa gitmeyi düşünüyorum takipdeyim murat abi geldikden sonrada düşüncelerinden faydalanırız :alkış::alkış:Gmk
Ara

abi dikkatli git gel..
iyi yolculuklar... :tamam:
Ara

adamın taaaa dıbısın gule gule gıt gule gule gel
tabıı boll boll resım ıstıyoruz:alkış::alkış::alkış::alkış:
yedıgın ıctıgın senın olsun gezdıgın yerlerı anlatmanı beklıycez
:bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye:

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

gidemediğin yol senin değildirGmk
Ara

Çok güzel rota cizmişsin abi kazasız belasiz keyifli sürüşler insalla ilerleyen zamanda bizde böyle yollara çıkabiliriz
Ara

Hayırlı yolculuklar olsun adaş güle güle git güle güle gel

Her şeyi sev fakat her şeyden önce seni seveni sev. Sevki, sana verilen sevginin değerini bilesin
Ara