Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

yeni baslayan

Oncelikle merhaba araniza resmi olarak yeni katildim yasim 20. suanda sifir olarak kanuni tery aldim bi anlik hevesle ama pisman oldum suanda kullandigm motor racing tarzi motorlara gecis icin uygunmudur yaza dogru yeni baslayacagim icin hyosung gt 250 almayi planliyorum kullandigim motor bunun icin uygunmudur
Ara

mehmet kardesım bakıyorum da sen acele etmeden hızlı hızlı kosmak ıstıyorum dıyorsun aman dıkkat gaza gelme racıng ısı cok tehlıkelı ve tecrube ısıdır hata yapmaya gelmez cc arttıkkca deneyım ve tecrube ıster...

gidemediğin yol senin değildirGmk
Ara

evet mehmet kullandığın motor tam racing motor alt yapısını oluşturacak bir model bu hızla devam :):)

Mehmet merhaba aldığın motorla en az bir 5-6 bin km yapmanı öneririm.İlk motorunla yaptığın km yaşından dolayı sana en çok tecrübe katacak noktası hayatının.Bencede acele etme. İkinci motorsiklet seçimi olarak da eğer şansın var ise CBR250 almanı öneririm. Hyosung 250 ye oranla kullanımı daha softtur. En azından geçişten ötürü yaşayabileceğin sorunların motordan kaynaklanan kısmını ortadan kaldıracaktır. Nacizhane önerim bu...
Ara