Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Benimki Seninkinden Küçük. Ayıp oluyor.

Toplumun kanayan yarasına parmak basmış Kutay Abim : )

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

Güzel ve çok açıklayıcı bir yazı olmuş ama oradada kendi adıma verdiğim karar ve düşüncelerim doğrultusunda yazmıştım aşağı yukarı ayda 2 kez Tekirdağ yapan ben pcx ile yolun bitmediği o sıcak ve soğukta 125 cc bi motosikletten sıkıldım, işiminde gereği her gün otomobil kullanıyorum ama bir tır kullanmadıkça onun tecrübesinide edinemeyeceğimi biliyorum, varadero'da arkadaşların düşüncelerini aldım (Veysel) ve vaz geçtim. Durum bundan ibaret ortalama 100 km hızla giden bi motosikletle (pcx) rüzgarlı bi havada hiçte zevkli olmuyor, geçen tekirdağa bmw F 650 GS ile gittim ve arada nekadar fark olduğunu o ızdırap olan yolun oysaki ne kadar zevklide alınabileceğini yaşadıktan sonra diğer bir kaç arkadaşa katılıyorum Büyük olacak Mehmet abi :) Tecrübe konusuna gelince daha kat edeceğim çok yol var başlangıç motosikleti olarak pcx'i seçtim şimdi yola başka bir araç ile devam etmek istiyorum..
Ara

Ne kadarda guzel soylemis kutay abim yaw ☺

RÜZGARI HİSSET
Ara

Mehmet abi varya,kanayan yarama parmak basmışsın :) az daha dün antalya ya gidip kle500 alıyodum 92 model :) son anda caydırıldım :) içimdeki enduro hevesi sağolsun :)

Diğerleri ßir Yere Gitmek İçin Araba Kullanırken,
ßizler Motorsiklet Kullanmak İçin ßir Yerlere Gideriz..
İşte Aramızdaki En ßüyük Fark ßu !..

MoToRsİkLeTLeRi FaRk Edİn !......

Ara

Yazı güzel. Ama ne lakinki tutan ve yapan yok sen öğütlerinden vaz geçme gün gelir o yazıda onun aklına gelir :(

Trafikte Saygılı ve Sabırlı olun ;) :selam: :polis:
Ara

(12-03-2014, 02:26 PM)yolcu02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Yazı güzel. Ama ne lakinki tutan ve yapan yok sen öğütlerinden vaz geçme gün gelir o yazıda onun aklına gelir :(

Bu Abide güzel bi noktaya parmak basmış

; )

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

Bu ara herkes hep en doğru noktalara barnah basıyo :) sonumuz hayrola :)

Diğerleri ßir Yere Gitmek İçin Araba Kullanırken,
ßizler Motorsiklet Kullanmak İçin ßir Yerlere Gideriz..
İşte Aramızdaki En ßüyük Fark ßu !..

MoToRsİkLeTLeRi FaRk Edİn !......

Ara

Çok güzel ve doğru bir yazı olmuş Mehmet abi,
emeğine sağlık..

Bilinçli bireylerin motor tercihleri olumlu yönde etkileyecektir. :tamam:

Unutulmamalıdır ki <b>G</b>ebze <b>M</b>otosiklet <b>K</b>ulübü içinde kişilerin motorunun markası, modeli, hacmi ne olursa olsun..
hatta motoru bile olmasın.. her zaman yer vardır...
Yeter ki kurallarımızı benimseyen bilinçli bireyler olsun.. Gmk

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Doğru bir yazı olmuş Mehmet abi emeğine sağlık
Dediğin bütün olayların çoğunu yaşamıs biri olarak hic bilmeyen biri tavsiyelerle bir motoru olur
ikinci motoruda kendi kabiliyeti ve isteklerine göre almalı herkezin yapısına göre bir motor vardır
ben 1 senede 3 motor deyişdirdim tarz olarakda aralarında daglar vardı.
ozamanlar bilgi edinicegim kimse yokdu şimdi ise G.M.K var
Ara