Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DOLANDIRICILARA KARŞI DİKKATLİ OLUN

Bilgilendirme için teşekkürler..
Ara

Merhaba Şener bey ne motorcuyum ne de motosiklet var %90 engelliyim ben sırf şu konunuz ıçın kaydoldum.

Aynı konu benimde başıma geldi .
Korkuyorum zaten ekonomik açıdan çok iyi bir seviyede değiliz birde bu yüzden borç çıkarsa resmen ruhsal çöküntü yaşarım.

Demin yine aradılar ve 23.11.2013 tarıhınde telefon ıle onaylamışsınız dıye bana çıkıştılar ben kolay kolay birşey onaylamam ama engelimden dolayı acaba untmuş olabilirmiyim diye endişe içindeyim nette araştırdım bu olay son 1 ay ıçerısınde çıkmış hıç hacız gelmemış ama ılerde gelırmı dıye halla tedırgınım
Ara

(12-31-2014, 02:07 PM)hakan1987 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba Şener bey ne motorcuyum ne de motosiklet var %90 engelliyim ben sırf şu konunuz ıçın kaydoldum.

Korkuyorum zaten ekonomik açıdan çok iyi bir seviyede değiliz birde bu yüzden borç çıkarsa resmen ruhsal çöküntü yaşarım.

Demin yine aradılar ve 23.11.2013 tarıhınde telefon ıle onaylamışsınız dıye bana çıkıştılar ben kolay kolay birşey onaylamam ama engelimden dolayı acaba untmuş olabilirmiyim diye endişe içindeyim nette araştırdım bu olay son 1 ay ıçerısınde çıkmış hıç hacız gelmemış ama ılerde gelırmı dıye halla tedırgınım

Bence arayın maliliyeyi yada gerekli mevkileri sorun en güzeli içinizde rahatlamış olur
Ara

(12-31-2014, 02:07 PM)hakan1987 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba Şener bey ne motorcuyum ne de motosiklet var %90 engelliyim ben sırf şu konunuz ıçın kaydoldum.

Korkma hiç bir şey olmaz ne haciz gelir ne ödeme kağıdı.. Bunlar üçkağıtçılar bir an için korku ile vatandaştan para kopartmaya çalışıyorlar sakın hiçbir ödeme yapma işte o zaman dolandırırlar seni. bir daha ararlarsa evrakları bana gönderin de zaten adresini bir yerlerden bulmuşlardır. Yada ben kronik kalp hastasıyım neme güvenip sigorta yapmışınız de gönderin evrakı inceleyim de bir daha aramazlar.. Kredi kartın varsa sakın numaralarını verme...
Ara

çok teşekkürler umarım birşey çıkmaz
Ara