Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MOTORUM ÇALINDIIIII !!!!!

Herkeze günaydın,
Motorum dün mevlana mahallesinde polisler tarafından bir kaldırım kenarına atılmış olarak bulundu.
Polisler motoru otoparka çekip bizi çağırdılar gittik baktık herhalde bırakırken takla falan attırmışlar direksiyon yamuk, ön lastik patlak, kontağı zaten kısa devre gibi birşey yaptırmışlar oda iptal her taraf çizik içinde birazda masrafları falan var zaten plaka falanda yok. Yani artık baya bir soğudum, ben artık motoru trafikten düşürüp bir daha binmemeyi düşünüyorum en azından şimdilik. (DAHA GMK TOPLANTISINA KATILMAK BİLE NASİP OLMADI YAHU :)))

Tekrardan herkeze teşekkürler.

Her günü, son günün gibiymiş gibi keyifli bir şekilde yaşa... :tamam:
Ara

Tekrar geçmiş olsun.Toplantılara katılmak için illa motor olmasına gerek yok.İçinde motor sevgisi olan herkese açık.toplantıra yine bekleriz.Siz içinizdeki motor sevgisini bitirmeyin yeter:çiçek:
Ara

Eyvallah Murat abi :)

Ara

geçmiş olsun kardeşim. geceleri sağlam yerlerde kilitli olarak muhafaza etmek lazım. benim de apartman bahçe girişinde kilitli şekilde duruyor. güvenlik kamerası yada gprs cihazı şart. yoksa bulunmaz. senin motorla kaza yapılmış anlaşılan o yüzden bırakmışlar. motoru tamirciyede götürmeye korkmuşlar... tekrar geçmiş olsun kardeşim.

çłŦТ ТΞКΞЯ БΞÐΞЛł ТΞК ТΞКΞЯ ЯUHU ϾΛЛŁΛЛÐıЯıЯ
Ara

Gps ile ilgili birşeyler baktım ama onlarında fiyatları biraz tuzlu geldi o yüzden büyük bir makina alınca ona kısmet olacak artık :))

Ara

motorsiklet kullanıcılarının kabuslarından biridir motorun çalınması.geçmiş olsun
Ara

geçmiş olsun kardeş. inşallah bulunur en kısa zamanda
Ara

Bulabildiniz mi?
Ara