Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Türkiye Süpermoto Şampiyonası 3. Ayak yarışı Sakarya Akyazı

"Türkiye Süpermoto Şampiyonası 3. Ayak yarışı Akyazı'daki Kenan Sofuoğlu Pisti’nde 24-25 Mayıs'ta düzenlenecek. Üçüncü ayak yarışı ilk kez pistin aksi istikametinde koşulacak.
Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun 2014 yarış takviminde yer alan Türkiye Süpermoto Şampiyonası 3. Ayak yarışı Sakarya Akyazı'daki Kenan Sofuoğlu Pisti'nde 24-25 Mayıs 2014 tarihlerinde yapılacak. Dünya standartlarına sahip Kenan Sofuoğlu Pisti’nde koşulacak Süpermoto Şampiyonası'nda yarışçılar, 1.300 metre uzunluğundaki pistte bütün hünerlerini sergileyecek.

24 Mayıs Cumartesi günü teknik kontrollerin ardından sıralama antrenmanlarıyla start alacak şampiyona, 25 Mayıs Pazar günü birbirinden çekişmeli yarışlara sahne olacak.

Öte yandan 23 Mayıs Cuma günü Kenan Sofuoğlu Pisti ücretsiz serbest antrenmanlara açık olacak."

http://www.tmf.org.tr/haber_detay.asp?haberID=1022
Ara

@seyfo duydun mu ?

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Makinam hazır değil .

Ben seneye yarışacağım : ))

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

o makina hiç hazır olmayacak fazla ümitlenmeyin seneyede fıssss.

(05-20-2014, 01:09 PM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Makinam hazır değil .

Ben seneye yarışacağım : ))

sen katıl en az 20 kişi seni destekleyecek :tamam:
Ara

DL ile girsem piste hazır egsoz da var :)

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

yavru orda egsoz para etmiyor bak seyfonun motorda da egsoz var ama tırt oyüzden bu tür yarışlarda Güven Özveri Tecrübe şart :]:]:]:]

(05-21-2014, 08:19 AM)Barış Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  yavru orda egsoz para etmiyor bak seyfonun motorda da egsoz var ama tırt oyüzden bu tür yarışlarda Güven Özveri Tecrübe şart :]:]:]:]

ne yorum yapacağımı bulamadım :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Ara

Dün seyfonun ustayla beraberdik.
Seyfo bununla yarisa girecekmis dedim gülümsedi ve arkasını dönerek maabadiyla gülmeye devam etti :)

gidemediğin yer senin değildir

bol çamurlarrrr
Ara

(05-21-2014, 08:19 AM)Barış Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  bu tür yarışlarda Güven Özveri Tecrübe şart :]:]:]:]

Hem de ister :]

160711104912_imza3.JPG
Ara