Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

sym 250i joymax

slm arkadaşlar
ikinci el sym 250i evo almak için gittigim adapazrından.sıfır 250i joymax alıp geldim satan arkadası aramama özellikle gebzeden geldgimi söyledigim halde kilometre iki katı kaza yok dedi iki kaza çıkması sonucu kızıp sıfırını aldım. birde dogus otelin yanına çeken GMK üyesi beyaz burgman etkili oldu :) ilk basta çok para verip japon olmayan bir motor almam beni rahatsız etti ama yogun bir motor kullanan biri olmamamakla birlikte kuldandıktan sonra bütün pişmanlıgım gitti. kullanımı çok rahat yoltutusu süper bazen scooter kullandıgımı unutuyorum virajlarda çok iyi kendi kendine yatıp kalkıyo dengede çok süper ihsallah pişman olmam bugun belki inanmıyacaksınız çayırova işyerime diye çıktım bi baktım kanlıcada yogurt yiyorum. ihsallah en yakın sürede eskihisardaki toplantılarınıza motorumla birlikte katılıp tanısmak dileklerimle ....
Ara

Bülent bey

Aileye hoş geldiniz :çiçek:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Hayırlı uğurlu olsun ''0'' makine her zaman candır :çiçek: (GELSIN TATLILAR)

Gideceğiniz Yeri Bilmiyorsanız,Vardığınız Yerin Önemi Yoktur.

GMK Ailesine hoşgeldiniz..
Ara

hayırlı uğurlu olsun allah kazadan beladan korusun kafanda kaskın yanında tatlın çarşamba günü toplantın eksik olmasın..:çiçek:
:polis::polis:
Ara

Bülent, hayırlı olsun.
Ara

Bülent hoş geldin, hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.
Ara

Aramıza hoş geldiniz arkadaşım, motorunuzda hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin

Her şeyi sev fakat her şeyden önce seni seveni sev. Sevki, sana verilen sevginin değerini bilesin
Ara

Hayırlı olsun , hoş geldin aramıza :yuppie:

Hayat olduğun yerde...
Ara

Hayırlı olsun hoşgeldin aramiza

Engelli Bedeni ( İKİ TEKER RUHU ) :vınn:   :tr:
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi