Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

YARDIM !!!!

... Arkadaslar ben gebze ve cevresınde yenıyım o yuzden motoruma bakım yaptırmam gerekıyo a'dan z'ye ve bunun ıcın bana onerebılıcegınız usta varmı. :bilmem:

Statörüm arızalan mıs parca bulucagım bırı olursa ıyı olur vede gaz yemıyo makına 6 aydır yatıyodu..

HONDA CBR 600F :kızgın:
Ara

Ailemizin Tamircisi Hayrettin Usta ..

GMK dan selam söyle..

0542 815 55 18 Akse sapağına inerken sağda..

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(02-23-2011, 10:52 AM)veysel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ailemizin Tamircisi Hayrettin Usta ..

GMK dan selam söyle..

0542 815 55 18 Akse sapağına inerken sağda..

:tamam: çoğu zaman başı kalabalıktır arayıp randevu almanda fayda var.

(02-23-2011, 10:50 AM)SinopeX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ... Arkadaslar ben gebze ve cevresınde yenıyım o yuzden motoruma bakım yaptırmam gerekıyo a'dan z'ye ve bunun ıcın bana onerebılıcegınız usta varmı. :bilmem:

Statörüm arızalan mıs parca bulucagım bırı olursa ıyı olur vede gaz yemıyo makına 6 aydır yatıyodu..

HONDA CBR 600F :kızgın:

Çok güzel 600 F olan bir arkadşımızında aramızda olması.:] Bu arada kaç km bakımı yapmayı planlıyorsun.
Ara

Tskler arkadaslar ulastım ustaya gerekenı yapıcak. herkesede slm mı var (:

20000 km bakımı yapıcam benden oncekı sahıbı cok yıpratmamıstı motoru gecen yaz epey bı yıprattım o yuzden dıs granajlarını falan degıstırtıcem almanyadan ithal gelıcek onlar gelene kadar motorunu tam tesekkurlu yaptırıyım dıyorum..

Bundan once bir CBX 250 Twister vardı ama kotu bı kaza sonucu motorumu kaybettım biraz akrobasi meraklısıyım (: 600f de bıraz pratık yapıp buyutucem makinamı ..
Ara

(02-23-2011, 12:21 PM)SinopeX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Tskler arkadaslar ulastım ustaya gerekenı yapıcak. herkesede slm mı var (:

20000 km bakımı yapıcam benden oncekı sahıbı cok yıpratmamıstı motoru gecen yaz epey bı yıprattım o yuzden dıs granajlarını falan degıstırtıcem almanyadan ithal gelıcek onlar gelene kadar motorunu tam tesekkurlu yaptırıyım dıyorum..

Bundan once bir CBX 250 Twister vardı ama kotu bı kaza sonucu motorumu kaybettım biraz akrobasi meraklısıyım (: 600f de bıraz pratık yapıp buyutucem makinamı ..

Aman aman kendine dikkat, üzme bizleri:dur:
Ara

Aman dikkatli..

Sizleri Seviyoruz :çiçek:

DijitalTurk Toplu.Biz

(02-23-2011, 12:21 PM)SinopeX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Tskler arkadaslar ulastım ustaya gerekenı yapıcak. herkesede slm mı var (:

oo bak süper işte budur abi makinanın hakkını vercen:alkış::alkış::alkış::alkış: devam

ÇIRAK ARANIYOR

Elim sanata düşer usta
Dilim küfre, yüreğim acıya
Ölüm hep bana
Bana mı düşer usta?

Sevda ne yana düşer usta
Hicran ne yana
Yalnızlık hep bana
Bana mı düşer usta?

Gurbet ne yana düşer usta
Sıla ne yana
Hasret hep bana
Bana mı düşer usta?

Şu usta konusuna farklı bir yorum getireyim dedim.
Şair: Refik Durbaş
Ara

Hakketten farklı bir yorum :]

DijitalTurk Toplu.Biz