Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Paralel yapı

düşündüm daşındım ve herkesi bir tutmak için karar verdim.. tırı getirecem eskihisara milleti dolduracam arka dorseye sürecem dere tepe düz iyice zıplatırıp çalkalandırıp kaynaştıracam bir birilerine :)
Ara

(04-07-2014, 07:04 AM)yolcu02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  düşündüm daşındım ve herkesi bir tutmak için karar verdim.. tırı getirecem eskihisara milleti dolduracam arka dorseye sürecem dere tepe düz iyice zıplatırıp çalkalandırıp kaynaştıracam bir birilerine :)

Ha ha haaaa,
Çok eğlenceli olacak.
Hemen bir GMK tır fantazisi etkinliği konu başlığı açalım.
Turun sonunda kalan sağlar bizim olur. :]
Ara

Can ipek !

Ağva gezisinde , grubun yarısını peşine takarak , paralel yoldan İzmite doğru götürmen ile ilgili açıklama bekliyoruz.

amacın ne ?

ben ayrılırsam peşimden kaç kişi daha ayrılırımı test ediyorsun ?

paralel oluşumun yolunu mu yapıyorsun ?

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

(04-07-2014, 07:04 AM)yolcu02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  düşündüm daşındım ve herkesi bir tutmak için karar verdim.. tırı getirecem eskihisara milleti dolduracam arka dorseye sürecem dere tepe düz iyice zıplatırıp çalkalandırıp kaynaştıracam bir birilerine :)

:+1: ben varım :muzdans:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(04-07-2014, 09:20 AM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Can ipek !

Ağva gezisinde , grubun yarısını peşine takarak , paralel yoldan İzmite doğru götürmen ile ilgili açıklama bekliyoruz.

amacın ne ?

Öncelikle provakatörlere ve tahriklere kapılmayacağımızı belrirtmek isterim.
"Mottomuz: İntikam soğuk yenen bir yemektir."

Cevaben, o sırada sürüden ayrılanların liderinin kim olduğu muamma, ve artık bir önemi de yok. Ben o sırada önümdekini takip ediyordum.

Ama, bir bakımdan da haklısın. Biz Türk'ler böyle boylara ayrıla ayrıla dünyaya yayıldık işte...

Ne kadar keyifli bir sürüş arkadaşı olduğumu dilersen, gün boyu en fazla yol yaptığım @"Ömer faruk" veya @"Dr.Metin" e sorabilirsin. Onlar hiçbir tesir altında kalmadan, gerçeği ve yalnızca gerçeği söyleyeceklerdir.

Dün hakkındaki tecrübem ve biraz da özeleştirim:
"Grup sürüşü insanı gaza getiriyor, bir sonrakinde bu durumdan kaçınacağım"

Bütün arkadaşlara, da bu konuyu muhakeme etmelerini öneririm.
Ara

tır gezisinin başlığı.. gazetelerde şok şok şok buda oldu yolcu02 tırıyla beraber. GMK üyelerini motorlarıyla birlikte dorsesine atıp devir ekonomi devri diyerek gezintiye çıktı.. çaylar şirketten yemekler üyelerden:alkış::utan::utan::utan:
Ara

aynen @ipekcan .
izmit gebze arasını seninle ve @ömer faruk ile sürmek çok keyifliydi. daha uzun yollar yapalım :çiçek:

Teker üstü olsun... 

Arkadaş ne kadar çok anarşik varmış. Kafamı e tarafa çevirsem, bir paralelle burun buruna geliyorum ))

Trisepslerden anladığınız gibi paralelde de iyiyimdir, kulplu beygirde de...

Bir tek 2 tekerlekli beygirde iyi değilim.
Ara

(04-07-2014, 09:20 AM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Can ipek !

amacın ne ?

Kac saat guldum hatırlamıyorum... can abi o kadar dediydik caktirmadan yapacaz diye ...bir bir alaydik sknti yoktu

efelerin efesi...

Kesinlikle @metin @ipekcan sizlerle yol yapmak bi harikaydi ...gmk ile yollarda olmak tarif edilemez ama can abiye biraz katiliyorum

efelerin efesi...
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi