Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HONDA NT700 DEAUVİLLE BAKIM

(04-01-2014, 11:26 AM)Barış Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  abi kaynak yaptığım sırada her punta sonrasında hemen su ile soğuttum kaynak yaptığım yeri o yüzden plastik zarar görmedi :çiçek:

Boşuna Usta rozetini vermedik :alkış:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

barış eline sağlık güzel bakım yapmışın ama sanırım
şaft arka dişlisi deyişim zamanı gelmiş gibi gördüm yoksa
resimmi yanıltdı ama dişli araları baya aşınmış
ben okladar ağır bakıma daha diremedik :)
birde o hava filtresi ne biçim olmuş :boks:
bu motor genelde sorunu ön furş bilyaları orayı sipreyleyip
kıres vurmanlazım unutma sana söylemeyi unutmuştum
haberin ola birde şu deponun altı ne çöl gibi :]
Ara

abi çatalları sökünce gidonuda söküp göbek bilyalarını yağladım teker bilyalarıda iyi durumdaydı tıkırtı veya boşluk yoktu onlarında kapaklarını çıkarıp içlerine gres basıp kapaklarını kapattım :tamam::tamam:
Ama arka tekeri sökünce göbek dişlisini inceledim kırık dengesiz aşınma olup olmadına bakmıştım fakat inşallah dediğin gibi değildir ya arkadaş bi motorları yan yana getiremedik ki kıyaslayalım :) akşam toplantıya gel ama deauville gel :)

fisafirlerim yeni kalktı lar gelmeselerdi gelecektim ama olmadı kısmet
Ara

Merhaba barış bey,benim adımda barış..öncelikle memnun oldum,benimde honda nt 700 üm var,yeni aldım.sizin gibi detaylı bakımı kendim yapmam mümkün değil.gerçekten çoğu ustadan cok co ıyısınız,,,,hava filtresini nereden aldınız...Kdz.Ereğli'deyseniz yolunuz düşerse buralarabeklerım...ıyı akşamlar ...
Ara

geldostum gel siteyi devilciler kuşatacak :)
barış arkadaşa sitenin adresini ver:]
Ara

Gmk bakim ekibi çok yakında bir dükkan açacak galiba
Ara

aslında olması gereken o güzel bir fikir
piyasada dolanan ne kasaplar var ağzımı açsam yer yerinden oynar
yönetime duyrulur :]
Ara

İlerleyen zamanlarda olmaz diye birşey yok
Ara

(04-02-2014, 07:33 PM)BarışBahadır Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba barış bey,benim adımda barış..öncelikle memnun oldum,benimde honda nt 700 üm var,yeni aldım.sizin gibi detaylı bakımı kendim yapmam mümkün değil.gerçekten çoğu ustadan cok co ıyısınız,,,,hava filtresini nereden aldınız...Kdz.Ereğli'deyseniz yolunuz düşerse buralarabeklerım...ıyı akşamlar ...
Merhaba adaş tanıştığıma memnun oldum bu yaz amasra tarafına geçicem mutlaka ararım nazik teklifiniz için teşekkürler.
Ben parçaları aşağıdaki siteden aldım 100 dolar sınırına dikkat edersen gümrükle falan uğraşmadan parçaların tıkır tıkır gelir ama alış veriş yaparken sanal kart kullanmanı tavsiye ederim yaptığın alış verşe göre sanal karta limit belirle ondan fazlasını çekemesinler.

http://www.wemoto.com/bikes/honda/nt_700...abs/07-09/
9-10 günde adresinde oluyor kargon.