Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bir kaç sorum olacaktı

(03-27-2014, 08:47 PM)ilyas YÜCEL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Seyfo abi engin tecrübelerinle bizleri aydınlattığın için teşekkür ederim :)

Mehmet abi tamam benimkini anladım da Metin abinin motorda mı kokluyor ona neden koymamışlar acaba :]

@ilyas , chopper felsefesi motor ile motorcu arasında sıkı bir ilişki kurulmasına da dayanır. motorunun her halini 5 duyu organını kullanarak değil, 6. hissini kullanarak anlamalısın. yani motorunu "hisset"melisin. onun için chopperlarda benzin göstergesi gibi aksesuarlar yok. ben motorumu bir şahsiyet olarak görüp isim bile veriyorum ama onu hissetmem biraz zaman alıyor :]

Teker üstü olsun... 

(03-27-2014, 08:59 PM)metin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(03-27-2014, 08:47 PM)ilyas YÜCEL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Seyfo abi engin tecrübelerinle bizleri aydınlattığın için teşekkür ederim :)

Mehmet abi tamam benimkini anladım da Metin abinin motorda mı kokluyor ona neden koymamışlar acaba :]

@ilyas , chopper felsefesinde motor ile motorcu arasında sıkı bir ilişki kurulmasına da dayanır. motorunun her halini 5 duyu organını kullanarak değil, 6. hissini kullanarak anlamalısın. yani motorunu "hisset"melisin. onun için chopperlarda benzin göstergesi gibi aksesuarlar yok. ben motorumu bir şahsiyet olarak görüp isim bile veriyorum ama onu hissetmem biraz zaman alıyor :]

Abim seninkinin ismini öğrenebilirmiyiz :]
benim Aygır'a beşik kertiği yapalımmı :P:P:çiçek::]

Diğerleri ßir Yere Gitmek İçin Araba Kullanırken,
ßizler Motorsiklet Kullanmak İçin ßir Yerlere Gideriz..
İşte Aramızdaki En ßüyük Fark ßu !..

MoToRsİkLeTLeRi FaRk Edİn !......

Ara

prensesimin adı böğürtlen ve kimseye kerttirmem :kızgın:
:]

Teker üstü olsun... 

(03-27-2014, 10:20 PM)metin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  prensesimin adı böğürtlen ve kimseye kerttirmem :kızgın:
:]

benimkiside aygır abi :] nekadarda uyumlu oldular dimi :):]çiçek

Diğerleri ßir Yere Gitmek İçin Araba Kullanırken,
ßizler Motorsiklet Kullanmak İçin ßir Yerlere Gideriz..
İşte Aramızdaki En ßüyük Fark ßu !..

MoToRsİkLeTLeRi FaRk Edİn !......

Ara