Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kawasaki Ninja ZX-10 R

(02-25-2014, 02:14 PM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  murat abi uğurun tecrübesinin olduğunu düşündüm zx10r baktığınıa göre ama doğru söylüyorsun 600cc motor başlangıç için uygun diyen arkadaşlar görmüştüm.

600 lük motor en kötü 60 hp civarıdır.Yeni başlayan yada az tecrübeli birisi için çok kötü sonuçlara sebep verebilir.Tecrübe azsa 200cc civarı bir makina en iyisidir , zaten bir kaç yıl sonra büyük cc li motor istiyor insan.
Ara

Abi dl650 yada tiger.. En makul ü bana göre.uğur gel dinle kardeşini al bi dl650 daha geçen gün sattı murat abi.fena makinaydı.var bi arkadaşımızdada makina.istersen eğer maddi imkanım yeter dersen al bi dl650 pişman etmez seni.hem uzun yol hem şehir içi en güzeli bence.tabi zevkler ve renkler tartışılmaz ama bana göre en mantıklısı..

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Diğerleri ßir Yere Gitmek İçin Araba Kullanırken,
ßizler Motorsiklet Kullanmak İçin ßir Yerlere Gideriz..
İşte Aramızdaki En ßüyük Fark ßu !..

MoToRsİkLeTLeRi FaRk Edİn !......

Ara

sen gel cbf 600 al :D

Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise, "Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir. M.Kemal ATATÜRK
Ara

Kullandiklarim 600 f 2004 mod. 1 yila yakin yamaha r1 8 ay tabi bunlar buyuk olarak. Kullabdigim ufak motorlarin sayisi unuttum desem yeridir 15 yasindan beri kullanirim. Ama 1.5 senedir motosiklerlerden uzagim.
Ara

zx 10 güzel motordur baya iyi gazlar seside güzel çıkar
bunuda unutmamak lazım
kavazaki motorcu ustanın dostudur :]
Ara

2004 yılında radikal bir değişimle birden bire ortaya çıkan zx10r türkiyede katil kasa olarak bilinir... yanlış hatırlamıyorsam 184hp krankda güç üretiyordu... Sahibi olmadım ama geniş çevrem sebebiyle epey bir test etme fırsatım olmuştur 2004-2005 zx10r'ı ... Tabiri caiz ise kıçı başı ayrı oynayan, nerede ne şekil tepki vereceği olmayan sevmediğim bir modeldir ... Gerçi 2006 yılında bu azgın boğayı biraz sakinleştirdiler yaa ... Bir çok arkadaşımın hayatına mal olan bu motorun şimdilerde temizini bulman zor ... 2005 model bir motorun normal şartlar altında 27 bin kilometrede olması çok zordur ... Çoğuları km çektiriyor bu bir gerçek ... Ben bir sezonda 22 bin kilometre yapıyorum racing ile gerisini sen düşün

Alacağın motora iyi expertis yaptır yoksa başına bela alırsın .. Bide kawasaki ne hikmetse ülkemizde zor satılan bir motor Honda gibi 2. eli olan bir motor değil
Ara