Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

aksesuar yardım

:selam Gmk ailesi... motorumu değiştirmeyi düşünüodum ama öncelikle kullanacağım ekipmanı değiştireyim temin edeyim dedim ama gel gelelim ne nedir nerde iidir bu konuda bilgisizim öncelikle kask mont özellikle pantolon alırken nelere hangi özelliklerine dikkat etmeliyim ve bunları en ekonomik sekıilde nerden temin ederim yardımlarınızı bekliyorum... şimdiden teşekkürler:kalp:
Ara

Hasan paşa / Kadıköy (Evlendirme dairesi karşısı) hepimizin uğrak mekanıdır, burada Motoplus, Motomax v.b.. bir sürü firmayı yanyana bulabilirsin. Bütçene uygun çeşit yelpazesi gayet geniş olacaktır.

Kros, enduro,racing, chopper ekipmanları kullanım amacına göre farklılıklar gösterir.

Genel olarak söyleyebileceğim;
Montta ve pantolonda dikkat edebileceğin şey bir kaç kattan oluşması, korumaların kalitesi, yağmur geçirme oranı
diğer ekipmanlarda da yine yağmur geçirgenliği ve koruyuculuk kalitesi olmalı.

ve asla unutma motor kullanırken az önemli bir ekipman yoktur, eldivenden kaska hepsi büyük önem arz eder.

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

çok sağolasın veysel abi ilk fırsatta gidip bakıcam ... bn özellikle pantalon derken bnde hiç olmadığı için dedim güvenlik önemli:D
Ara

benim ve bir kaç arkadaşın kullandığı bir mont ben gayet memnunum fakat fiyatına zam gelmiş gittiğinde mutlaka dene.
http://www.motoplus.com.tr/urun/99010234...-SIYAH-GRI

Fuara kadar zamanın var ise, bekle.
Fuardan bak. Bazı durumlarda avantajlı fiyat oluyor.
Hiç bir şey olmasa, onlarca marka ve modeli aynı yerde bulup zaman kazanıyorsun.
Fuarda Huson Derinin standı büyük olur ve burada ekonomik fiyata güzel ürünler bulabilirsin.
Ara

Baris abi carsamba gunu dediğin mont bumu...

Mehmet abi ewet fuarda almayi düşünüyorum bende ama o gun cok cesit olacagindan kafamda bi kac model belirliyim diyorum urunler arasi fiyat farki cok bu yuzden sordum alacagim aksesuarin olmazsa olmazi ne olmali die

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara

fuara giderken , bütçene ve de ihtiyacına göre önceden bir liste hazırla fuarda karşılaştır çok faydasını görürsün.en azından kafa karışıklığın minimum düzeye iner. ben öyle yaptım yine öyle yapacam :)
Ara

(02-16-2014, 10:06 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hasan paşa / Kadıköy (Evlendirme dairesi karşısı) hepimizin uğrak mekanıdır.

Başkan, kendi adına konuş. Benim asla yolum düşmemiştir, uzunca bir süre daha da yolumu düşürmeyi düşünmüyorum. Bence senin bu aralar çok yolun düştüğünden algıda seçicilik yapıyorsun.
Ara

(02-18-2014, 06:19 AM)ipekcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Başkan, kendi adına konuş. Benim asla yolum düşmemiştir, uzunca bir süre daha da yolumu düşürmeyi düşünmüyorum.

çok şey kaçırıyorsun Can :bilmem:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(02-18-2014, 06:44 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(02-18-2014, 06:19 AM)ipekcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Başkan, kendi adına konuş. Benim asla yolum düşmemiştir, uzunca bir süre daha da yolumu düşürmeyi düşünmüyorum.

çok şey kaçırıyorsun Can :bilmem:

Seneye tekrar konuşalım, olur mu??? :)
Ara