Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Abiler buraya gidilir.

16.02 pazar günü itibarı ile 1kan ile çıkarız çıkmayız diye bir gezi planı yapmıştık. çıkamadık ama haliyle motora binmeye yeni başlayınca insan duramıyor. Sakarya yolu üzerinde garip bir yer gözüme ilişti ismi cismi nedir bilmiyorum ama videolarda nasıl gidildiği -çok da zor bir yer değil zaten bir çok kişi zaten biliyordur- görülüyor. belki havalar ısınınca buraya gidilebilir veya enduro için bu parkuru kullanmak isteyen olabilir diye düşünüyorum.
yuvacık tarafında genelde geziye gidilen bir yer olduğunu duymuştum aradım taradım bulamadım.

DSC_0606.jpg

DSC_0605.jpg

DSC_0607.jpg

DSC_0608.jpg

gidiş yolu da şöyle bir şey. içerideki videoları da atacağım, yalnız yerler iyi çamurdu bir yerden aşağı zaten motorla değil altına röntgen kağıdı koymuş karda kayan çocuk gibi indim : ) ama düşmedim haliyle sakin sakin indim. yeni başlayınca dikkat hat safhada, aman şu olur bu olur endişesiyle. neyse girişi şöyle bir yer. videonun son kısmında sol tarafta kalıyor -orada gözüm takılıyor zaten girişe- sakarya yönünde, youtubeden koordinatı tam doğru olmasa da işaretlemeye çalıştım.

videoyu 720p'de izleyiniz o kadar HD çektim şimdi tutup 400 küsürde izlerseniz makbul olmaz.

Neyse bu mekanın giriş kısmı kocaeli tarafından gelirken

bu da içerisindeki video.

video boyutları çok büyük ama ttnet küçük. o yüzden hepsini atmadım. olaki ilerleyen zaman da bir yerlere gitmek olur burası acemi gözümle bana güzel geldi ya da ilk solo gezim olduğu için de olabilir. plajyolundan gidiş geliş 60-65 km sürdü.

sevgiler saygılar.
Ara

mmm.. keşif için teşekkürler Sercan.

Hemen bir ekip çıkartıp kontrole gönderelim :utan:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

tekerine sağlık motoru olmayan arkadaşları kırbaçlıyorsunuz yazık değil mi bize.

Sercan, bilgi ve paylaşım için teşekkürler.
Eline sağlık.

Kesinlikle gidelim. Uzak da değil. Hafif yoldan çıkmak ta lazım.
Bir kaç güneş sonra zemin kayganlığını da yitirir.
Biraz toz, biraz zıplama olur. O da işin neşesi.
Ara

(02-17-2014, 09:15 AM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Sercan, bilgi ve paylaşım için teşekkürler.
Eline sağlık.

Kesinlikle gidelim. Uzak da değil. Hafif yoldan çıkmak ta lazım.
Bir kaç güneş sonra zemin kayganlığını da yitirir.
Biraz toz, biraz zıplama olur. O da işin neşesi.

motoru aldıya , nereye gideceğini şaşırıyo Kutayım :]
Ara

Sercan haftaya bişeyler yapılabilir.
bizim bi yerlere gitmemiz an meselesi.
hani geziyi iptal etmiştim ya,eğitime gittim saat 15:00 da,eğitimde mola verdik,telefona baktım hadi gidelim demiş abilerimiz,bende aradım Başkan'ı ve sağolsun bekledi beni.eğitimi yarım bırakıp gittik Tuzla'ya bi mekana gittik.çay muhabbet derken zaman nasıl geçti anlamadık.tabi benim makina 125cc olunca dönşte arkadaşlara ayak uyduramadım ama güzel bir geziydi.
haftaya da bakarsın dediğin yerlerde oluruz.hiç belli olmaz ne yapacağımız :)

Diğerleri ßir Yere Gitmek İçin Araba Kullanırken,
ßizler Motorsiklet Kullanmak İçin ßir Yerlere Gideriz..
İşte Aramızdaki En ßüyük Fark ßu !..

MoToRsİkLeTLeRi FaRk Edİn !......

Ara

dostum haftaya gelemeyeceğim %90 gibi bir şey. muhtemelen bu çarşamba olan ve cumartesi olan olaylara katılamam ama en kısa sürede sizlerle tanışmak isterim. umarım bir değişiklik olur ona göre katılırım ben de.
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi