Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

cuma köy '2'

ahhh veyselim keşke olsaydın ama neyse tekrarlarız sonra erkan abinin teli aldım oda mutlaka bekliyo...
senin lastiklerde süper olmuş bu arada dükkana uğradık yoktun..kartepede bol bol test edersin :]

i am professional motocross driver..
Ara

yaaa motorun karakteri değişti :]

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

süper fotolar arkadaşlar tekerinize sağlık .

caner bileğini geçen hafta motoru yüklerkenmi incittin geçmiş olsun :P:yuppie:

yok be barış,ercan abi zaten bi sorunu vardı eskiden geçen evde bişile uğraşırken zorladım ağrıyo baya :D bide sana ne desem bi malzeme buluyosun haa...!!!!

Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise, "Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir. M.Kemal ATATÜRK
Ara

(02-05-2011, 07:39 PM)serkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  selam lar deniz abi bunlar güzel olmuş ya resimler falan.. bende burdan sizin gezintileri takip ederim artık. bu arada erkan abiye motoru öğretmişsin galiba :]:]

Serkanım sagolasın sohbetın yeter senın bundansonra bzımkılerele cok sık karsılasırsın :]:]
Erkan abıyde duayı okuduk vrus u kaptı artık yakında yanınızdan motorla gecebılır :]:]
Ara

sen de saolasın deniz abi.:) erkan abinin arazisi atlar ya motorla uğraşmaz sanmıyorum walla. sizin diyer arkadaşlar la inşallah en kısa zaman da tanışırız. bana da haber verirsiniz artık gelirken falan unutmayın..!!! [/align] bu arada yeni üye oldum yine giremedim :):):):]:]
Ara

(02-07-2011, 07:04 PM)turanixxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  sen de saolasın deniz abi.:) erkan abinin arazisi atlar ya motorla uğraşmaz sanmıyorum walla. sizin diyer arkadaşlar la inşallah en kısa zaman da tanışırız. bana da haber verirsiniz artık gelirken falan unutmayın..!!! [/align] bu arada yeni üye oldum yine giremedim :):):):]:]

unutmuyuz kardesım bırdahakı gezıde gorusmek uzere sanada alacaz bı makına :]:]
Ara

inşallah deniz abi.. buraya geldiğinizde haber verirsiniz bana ararsınız veya gezecek yerler var bizim buralarda söylemiştim sana rally yarışının yapıldığı yer 50 km falan yaklaşık yol toprak yol hemde bitmez hiç::)) siz bana da bi makina ayarlayın :):):) gideriz oralara bi hafta sonu haberinizi bekliyorum ona göre )::):)::)
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi