Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

7. Uluslararası Sakarya Motosiklet Festivali 2013

Bu festivale kimler gitmeyi planlıyor? Ben bir aksilik olmazsa Cumartesi sabahı yola çıkmak istiyorum. Gece kalır mıyım emin değilim, duruma göre bakacam.
Cumartesi sabah gideceklerle bir yerde buluşup beraber gidebilir miyiz.

(07-04-2013, 07:02 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
Alıntı:uf2a.jpg

7.'sini düzenleyeceğimiz uluslararası motosiklet festivalimize tüm motosiklet sevdalısı dostlarımızı bekliyoruz.

Festival Alanı: Poyrazlar Gölü
Festival Tarihi: 16-17-18 Ağustos 2013

- Ücretsiz Kahvaltı
- Yarışmalar ve Sürpriz Ödüller
- DJ Parti
- Canlı Performanslar
- Gösteriler
- Sınırsız Eğlence

Ayrıca 24 saat yol yardımı hizmetimiz bulunmaktadır. Festival programı ve ek bilgiler zaman içerisinde bildirilecektir.

NASIL GİDİLİR..?
Özel araçla yola çıkanlar, Bolu veya İstanbul yönünden otoban kolaylığı ile Adapazarı'ndan geçecekler. Karasu kavşağından ayrılınca Poyrazlar Gölü'ne ulaşıyorlar.
Kent içinden geçen ana yolu takip ederek , şehir içinde yön gösteren tabelalara dikkat! 9 kilometre sonra, Adapazarı'nın kuzeydoğusundaki Poyrazlar Köyü ve gölüne ulaşacaklar. KAMP alanına kadar yol asfalttır.
Ara

Alper , bu tip festiveller için GMK organizsyonu oluyor merak etme , bu günlerde yapılır gezi planı.
Ara

Değerli arkadaşlar Ev sahibi olaraktan sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarım,hemde tanışmış oluruz kalacak arkadaşlar için yer-yatak sıkıntısı yoktur, evimin kapıları suonuna kadar açık buyrun gelin çayım kahvem yeterli miktarda atıştırmalık ve bol bol her türden makarnam var :)

rbbzf.jpg

(08-12-2013, 05:27 AM)MuratS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Alper , bu tip festiveller için GMK organizsyonu oluyor merak etme , bu günlerde yapılır gezi planı.

Gmk

Araya bayram ve tatil girdi.
Plan bugün yarın çıkar.
Ara

GMK geri dönüyor..

:kötüadam:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

ben cumartesi sabah cıkmayı düşünüyorum bu arada ecel dostumuzada teşekkürler cok ince bir davranış :çiçek:

ben cumartesi sabah cıkmayı düşünüyorum bu arada ecel dostumuzada teşekkürler cok ince bir davranış :çiçek:
Ara

2RCRumartesi herlde bir çok kişiye uyuyor bende cumartesi çıkarım ozaman.bu arada yatak pompası olan var mı :)
Ara

http://www.gebzemoto.com/forum/Konu-kamp...-2571.html

Arkadaşlar konu başlığı açılmışır.

mesaj dağınıklığı olmaması adına bu başlığı kilitliyorum.

Organizasyona katılmak isteyen arkadaşlar BURAYI tıklayarak organize olabilirler.

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)
Konu Kilitli