Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GebzeMoto Yelekli Sürücü

Selam arkadaşlar, geçenlerde tatlıkuyu köprüsünün altından geçiyordum akşam saatlerinde, fosforlu sarı logolu yeleklerden giymiş cbf150 kullanan bir arkadaşı gördüm, kaskıyla gayet düzgün gidiyordu kimdi bilemedim ama söylemek istedim. Bende beyaz polo vardı, o kişi buradaysa belki bilir :) Selam ederim.

Bu arada en son bir çarşamba günü gelmek istediğimden bahsetmiştim, sakın yanlış anlamayın tatlıdan korktuğumdan falan değil, önemli bir kaç sağlık işim oldu, mümkün olan en yakın çarşamba geleceğim, gerçekten sizinle orada vakit geçirmek istiyorum.

Görüşmek üzere, selamlar.
Ara

arkadaşım geliceksin toplantıya , alacaksın stikırını ,yapıştırıcaksın beyaz polonun arkasına, seninde fakın olacak !

: ))

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

Gelde görüşelim yaw

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

arka çanta beyaz ise benimdir genelde o yolu kullanıyorum

bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir
Ara

Çarşamba bir bankanın iftar yemeğine davetliyiz onun için yarın gelemiyorum :/ her hafta birşey çıkıyor erteleyemeyeceğim. Başka gün yapsak :)

Çanta beyaz değildi sanırım.

Ya doğru diyorsun sticker aldım da motora yapıştırırım diye arabaya yapıştırmak aklıma gelmedi hiç SEYFO :)
Ara

Özellikle ramazan sonrası her an her yerde kanatlı GMK 'lı görebilirsin Gmk :tamam:

toplantıya gel de biz de seni görelim :çiçek:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)