Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Return of the jedi !! MOTORLANDIM !!

Efsane şekil değiştirmiş :]

Hayırlı uğurlu olsun abi.. İşte şimdi eğlence başlıyor :]

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(07-29-2013, 05:52 AM)MuratD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hayırlı uğurlu olsun mehmet abi, allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin..

Ama bizi adam başı tatlıyla kandıramazsın, Kavun tadında kutlamalar bekliyoruz :]

Örnek ;

IMAG1061-2.jpg

Mubarek Ramazan, Ramazan. Tövbe estafurullah.
Allah ıslah etsin.
Allahım sen bu Murat kulunun yaptığı bu günahı affet.
Ara

(07-25-2013, 02:05 PM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(07-25-2013, 01:25 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bende 8 nolu locadan yerimi ayrıttım. Pit kızları start sonrası orda olacak : )

Erdem nereye, biz oraya diyen kızları takip ediyoruz.

Erdem, şimdi telefonda konuştum. 15 eylülü iple çektiklerini söylediler.
Yarışlar sonrası GMK'nın yapacağı tüm etkinliklere de katılacaklarmış.

BeklebiziERDEM_zpsa594526e.jpg

Ateş bizi çağırıyor Mehmet abi :] :çiçek:

Şaka şaka ateş falan yok , huriler var şarap var o kadar :P

160711104912_imza3.JPG
Ara

Hayırlı uğurlu olsun Mehmet Abi. Darısı başıma...

Özgür TEMEL
:tr:
372944_297191866965586_315415142_q.jpg
Ara

(07-29-2013, 07:35 AM)OzgurT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hayırlı uğurlu olsun Mehmet Abi. Darısı başıma...

Özgür, inşallah tez zamanda olur.

Muraaaaat. Belden aşağı vurma.
O fotodaki kızların hepsi temiz aile kızı ve ihlas sahibi.
Hepsi namazında niyazında.
Bakma sen öyle giyindiklerine, ekmek parası.
Ayrıca, bu kızlarımız aslen türbanlıdır.
Görünen saçları değil, peruktur :P
Ara

Mehmet abi yeni aygırın hayırlı olsun motor hakkında bir bilgi sahibi değilim kulaktan dolma şeylerede hiç inanmam sen motoru verde bi direğin ordan dönüp geleyim asıl yorumu ozaman yapıcam :]:]:]:] ama o hangi direk olur bilmiyorum tibette bi direk varmış çok met ediyorlar :]:]:]

Kazasız belasız kullanman dileğiyle.

(07-29-2013, 08:41 AM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Mehmet abi yeni aygırın hayırlı olsun motor hakkında bir bilgi sahibi değilim kulaktan dolma şeylerede hiç inanmam sen motoru verde bi direğin ordan dönüp geleyim asıl yorumu ozaman yapıcam :]:]:]:] ama o hangi direk olur bilmiyorum tibette bi direk varmış çok met ediyorlar :]:]:]

bağa bak kurcalarsan diyim motor 3 silindir sonra açarsın toplarken bir silindir nereye kayboldu diye aranma :]:]:]
Ara

(07-29-2013, 09:35 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(07-29-2013, 08:41 AM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Mehmet abi yeni aygırın hayırlı olsun motor hakkında bir bilgi sahibi değilim kulaktan dolma şeylerede hiç inanmam sen motoru verde bi direğin ordan dönüp geleyim asıl yorumu ozaman yapıcam :]:]:]:] ama o hangi direk olur bilmiyorum tibette bi direk varmış çok met ediyorlar :]:]:]

bağa bak kurcalarsan diyim motor 3 silindir sonra açarsın toplarken bir silindir nereye kayboldu diye aranma :]:]:]

Cihan Hocam, ben sordum.
Aslen motor 2 silindir. Üçüncü silindir yedekmiş. Biri arızalanınca yedek olan silindir otomatik devreye giriyormuş :utan:

Barış, direği ben belirlerim.
Ayrıca, Tibette elektrik hatlarını yer altına almışlar. Yani anlayacağın direk yok. :P
Son olarak, bu motorla dönüş biraz zor. Sürekli düz gitme eğiliminde. Dönmeye pek niyeti yok.
Ara

Hayırlı olsun abi , Kazasız belasız binmek nasip etsip.

Yenge nasıl izin verdi motor almana anlamadım :]
Ara

(07-29-2013, 10:06 AM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Son olarak, bu motorla dönüş biraz zor. Sürekli düz gitme eğiliminde. Dönmeye pek niyeti yok.

desene motoru alan dünya turu yapıp gelecek :]

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi