Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Video 7cadde Tuning

(06-24-2013, 07:44 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-24-2013, 07:42 AM)MuratS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bayram , bizzat ben şahit oldum bu tip arkadaşların nasıl araç kullandığına.Akşam saat 00:00 dan sonra havaalanı yolunda ters şekilde gidip o alanda araç döndürmeler ve yarışlar yapıyorlar.

Murat abi bu video 7.cadde gurubu.. Ankara da ki bir oluşum.. :tamam:

Ankarası istanbulu farketmiyor konu aynı kafa aynı
Ara

Modifiye vs güzelde trafikte yapılıyosa abuk subuk hareketleri bende sevmiyorum.

Ankara'da 7. cadde Bahçelievler 7. caddesidir. Ankara'nın meşhur caddelerinden biri.Adını da burdan almış bu grup sanırım.
Ara

(06-24-2013, 07:48 AM)MuratS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-24-2013, 07:44 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-24-2013, 07:42 AM)MuratS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bayram , bizzat ben şahit oldum bu tip arkadaşların nasıl araç kullandığına.Akşam saat 00:00 dan sonra havaalanı yolunda ters şekilde gidip o alanda araç döndürmeler ve yarışlar yapıyorlar.

Murat abi bu video 7.cadde gurubu.. Ankara da ki bir oluşum.. :tamam:

Ankarası istanbulu farketmiyor konu aynı kafa aynı

Zamanında Böyle şeyler yapmış biri olarak Trafiğe kapalı alanlarda yada trafiğin olmadığı yerlerde böyle şeylerin yapılmasına karşı olmamalıyız..
"Tradikte yapanlara yada agrasif araç kullananlara bende karşıyım"
Bu videoyu yurtdışında bir yerde yapsalar hepimiz alkışlardık. Bırakalım bizim gençlerimizde orataya birşeyler çıkartsınlar..
Ara

trafiği kapatıp gazlarını atmaları güzel bencede trafikte atmıyorlarsa tabi. Örneğin formülanın oradaki otoparkta yapıyo olmalarını takdir ediyorum bence harikalar enerjilerini gazlarını atıp yollara cııyorlar. yolda gaza gelmelerinden çok daha iyidir.
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi