Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RED! Filmi Türkçe (English Subtitled)

Bağımsız Sinema Merkezi

@TheRedHack

:tr:
ly2x6.gif
Ara

Teşekkür ederim.
Ara

mutlaka izlenmesi gereken bir film redhack i de herkesin yandaş medyaya rağmen öğrenmesi gerekir :) teşekkürler batuhan abi

Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise, "Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir. M.Kemal ATATÜRK
Ara

İzlenmeli.. :tamam:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Teşekkürler Batu , güzel paylaşım..

160711104912_imza3.JPG
Ara

REDHACK :+1:
Ara

- Taksim'de 1 Mayıs günü polisin gaz bombasıyla yaralanan Dilan Alp'i "Boş yerimiz yok" iddiasıyla taburcu eden Medicalpark Hastanesi'nin resmi internet sitesi RedHack grubu tarafından hacklendi. "Bu ufak uyarıdan anlarlar umarız" açıklamasında bulundu.

- Hacker grubu Redhack, geçtiğimiz gün 1 Mayıs olayları nedeniyle İstanbul Valiliğinin resmi stesini hackledi.
www.istanbul.gov.tr' adresinin ana sayfasına İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'yla ilgili bir görsel yerleştirewn grup şu notu yazdı: 'Ben Sana Vali Olamaszın Demedim, ben sana ADAM olamazsın dedim. Herkes Mutsuz bir tek Vali Mutlu'

:tr:
ly2x6.gif
Ara

Çok iyi ya : )
Ara

Batu teşekkürler güzel paylaşım:çiçek:
Ara

en büyük eylemlerinden biride sanırım 2007 de istanbuldaki bütün trafik cezalarını silmeleriydi.

Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise, "Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir. M.Kemal ATATÜRK
Ara