Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SEK !

(03-12-2013, 04:42 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu adamı niye dikkate alayım.
Yalancının teki.
10 Mart Pazar gel dedik ben Kartepeye çıkacam programım falan var dedi.
Bakın o pazar nerede Hayko görmeye başka kulüple ne yaptığı belli değil. Birde kadraja girmiş.
Tabi bir varlık gösteremedi orada kimseyi etkileyemedi sıkı adamları gördü tıs pıs döndü yuvasına.

734632_10151289438375493_498203892_n_zpse1edbc2c.jpg

Hemde yeleksiz :O

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(03-12-2013, 05:14 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hemde yeleksiz :O

Sıkar biraz Engin bey başka kulüp yelekleriyle aramıza giremezsiniz kuralı koydu.

Kesin satmıştır GMK'yı ayrıldım falan demiştir.

Ben ise planladığım halde Naturköy etkinliğine gitmeyip sizinle gelmiştim Seyfo bey.
Ara

Cihan abi muhattap olma abi. Kiskanclik ibareleri bunlar. Arada 20 yas fark var ama senin eneejine ulasamiyolar,cekemiyolar. Boyle itisip kakisiyolar. Ver SEK'i coskuyla ; )
Ara

(03-12-2013, 04:42 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu adamı niye dikkate alayım.
Yalancının teki.
10 Mart Pazar gel dedik ben Kartepeye çıkacam programım falan var dedi.
Bakın o pazar nerede Hayko görmeye başka kulüple ne yaptığı belli değil. Birde kadraja girmiş.
Tabi bir varlık gösteremedi orada kimseyi etkileyemedi sıkı adamları gördü tıs pıs döndü yuvasına.

Kartepe tracking son anda iptal oldu...(Erdem iyi bilir )

Bende tercihimi yoğun ısrarlar ve davetler sonucu İstanbulParktan yana kullandım....

Kadrajda bulunmam konusunda Engin Başkan ısrarla davet etti ... bizde nezakete memnuniyetle icabet ettik..

Haykoda çok ısrar etti ama ..onla çektirmedim.. : )))

(03-12-2013, 06:05 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Sıkar biraz Engin bey başka kulüp yelekleriyle aramıza giremezsiniz kuralı koydu.

Ben ise planladığım halde Naturköy etkinliğine gitmeyip sizinle gelmiştim Seyfo bey.

benim yeleğimi bırakınız da, siz Güngör abinin yeleği naaptınız onun derdine düşüşünüz : )))

Ayrıca ben naturköye geleceğim diye bi vaatte bulunmadım..

Söz verip gitmemeniz sizin satıcılığınızı gösterir... :P

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

(03-12-2013, 03:35 PM)MuratS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  biz anca aslan sütü içeriz :)

doktor tavsiyesi metin abi doğru değilmi :):+1:

Bende ki şansa bak sizlerle SEK rakı içmeyi hayal ederken SEK sütmü içicez:bilmem::]
Ara

yoğun talep ve baskılar üzerine rakı olayı kalktı Sıpayyykkk!!!

Sütünü iç üçyüz beşyüz basmaya devam : )))

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

(03-12-2013, 06:05 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

Sıkar biraz Engin bey başka kulüp yelekleriyle aramıza giremezsiniz kuralı koydu.

Yav Cihan abi aklıma takıldı sen bu klübe yelekle girilmeyeceğini nereden biliyorsun :hö:

160711104912_imza3.JPG
Ara

(03-12-2013, 10:18 PM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  yoğun talep ve baskılar üzerine rakı olayı kalktı Sıpayyykkk!!!

Sütünü iç üçyüz beşyüz basmaya devam : )))

olm. o adam sütlü sütsüz 900-1000 basıyo zaten sen kendine bak

(03-13-2013, 06:03 AM)MuratD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(03-12-2013, 06:05 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

Yav Cihan abi aklıma takıldı sen bu klübe yelekle girilmeyeceğini nereden biliyorsun :hö:

o kulübünde üyesiyim

(03-12-2013, 10:12 PM)Spike Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bende ki şansa bak sizlerle SEK rakı içmeyi hayal ederken SEK sütmü içicez:bilmem::]

Spayki sezonda konaklamalı gezilerde içersin merak etme. Ha bide Kutay dönsün o sana yol gösterir.
Ara

Çağlar, endişelenme Alternatif olarak Aslan Sütü hareketini başlatacağım yakında :tamam:
:]

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi