Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bmw hp2

sanırım bu modeli türkiyeye gelmiyor...motocross ve enduroda oldukça iddealı bir makine bana gs 650 yi anımsatıyor...
7000 devirde 105 beygir üreten bu araç sportları imrendirecek. Boru tipi çelik uzay şasi kullanılarak ağırlıkta 650 gs le aynı tutulmuş 175 kg ama bu gücü tek silindirle halledemediklerinden burda 2 . silindiride devreye sokmuşlar.... Ama yine bir BMW klasiği olan boxer tip motor kullanmışlar...

Arazide saf güç isteyenlere yepyeni bir seçenek sunmuş BMW ...Görünüşte BMW çizgileri kullanılarak sert agrasif bir çizgi yakalamış dizaynırlar...Alet al beni vur dağlara diyor....Hani bazen düz asfaltta giderken gel buraya diyen ağaçlık tali yollar olurya işte o yallara dalmak için bu motor....Her an yoldan çıkabilirsiniz ,şartlar çokta önemli değil

2008-BMW-HP2-Endurod-small.jpg

2008-BMW-HP2-Endurob-small.jpg

2008-BMW-HP2-Enduroa-small.jpg

BMW_HP2_2005_03_1024.jpg

bmwhp2rearside2tj.jpg

bmw-hp2-p0018241.jpg

BMW_HP2_still006_edited.JPG

general-action-002.jpg

i am professional motocross driver..
Ara

bunu sevdim :tamam:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

helal olsun adamlar cross u bile şaft aktarmalı yapmışlar..güzel olmuş..

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

Bu makineyi Türkiye BMW 3 - 4 sene öncesine kadar getiriyordu.
Sonra getirmemeye başladı. Bilemiyorum, belki üretimini dahi durdurmuş olabilirler.
Fiyatı el yakıyordu.

Lakin ben de başka videolar daha seyretmiştim.
Bu makine her nekadar 650GS'e benzesede, hiç alakası yok.
Tamamen hoplamaya zıplamaya göre yapılmış.

Motor ve radyatör suyun içine batmış olmasına rağmen çalışıyor. Çok feci bir makine.
Ara

(01-24-2011, 11:16 AM)mehmetk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu makineyi Türkiye BMW 3 - 4 sene öncesine kadar getiriyordu.
Sonra getirmemeye başladı. Bilemiyorum, belki üretimini dahi durdurmuş olabilirler.
Fiyatı el yakıyordu.

Lakin ben de başka videolar daha seyretmiştim.
Bu makine her nekadar 650GS'e benzesede, hiç alakası yok.
Tamamen hoplamaya zıplamaya göre yapılmış.

Motor ve radyatör suyun içine batmış olmasına rağmen çalışıyor. Çok feci bir makine.

bmw güzel yapmış fakat silindirler yanda olması hoplama zıplama işine pek gelmez gibi traktör tekerinin izinden geçerken dar ormanlık agacların arasında sıkıntı olur dıye dusunuyorum fakat guzel bır makıne uzun yola daga tepeye herseye gelır...

i am professional motocross driver..
Ara

Ayrıca benim bildiğim kadarı ile shaft motor gücünü lastiğe aktarırken zincirle kıyaslandığında daha geç tepki veriyormuş..

:hö:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)