Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GMK Kimlere Hitap Ediyor ?

Çok güzel bir yazı olmuş Veysel ellerine sağlık kardeşim..

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

(01-21-2011, 07:06 AM)mehmetk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  VEysel söylediklerinin tamamı çok güzel ve hepsine katılıyorum.
Fakat bu açıklamayı yapmani gerektirecek bir durum olup olmadıgını da çok merak ediyorum.

Şener bey'in söyledikleri de çok güzel.

Slogan: endurocu, choperci, scuterci kardestir. Ayıran kallestir.

Mehmet Bey ,
Geçen gün Gebze Center'de bir iki tepeden bakarla karşılaştım kısa bir olumsuz sohbet yaptım bunuda Veysel'e paylaşmıştım..
Demek ki Başkanında içinde böyle bir birikim vardı onu yansıtmış vede çok güzel olmuş.
Kendini motorcu zannedipte elinde bezle " bak bu benim motorum silerim, temizlerim, havamıda atırım" diyen kaldırım motorcularına iyi bir cevap olmuştur sanırım..
Ara

(01-21-2011, 01:41 PM)ŞENER Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(01-21-2011, 07:06 AM)mehmetk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  VEysel söylediklerinin tamamı çok güzel ve hepsine katılıyorum.
Fakat bu açıklamayı yapmani gerektirecek bir durum olup olmadıgını da çok merak ediyorum.

Şener bey'in söyledikleri de çok güzel.

Slogan: endurocu, choperci, scuterci kardestir. Ayıran kallestir.

Mehmet Bey ,
Geçen gün Gebze Center'de bir iki tepeden bakarla karşılaştım kısa bir olumsuz sohbet yaptım bunuda Veysel'e paylaşmıştım..
Demek ki Başkanında içinde böyle bir birikim vardı onu yansıtmış vede çok güzel olmuş.
Kendini motorcu zannedipte elinde bezle " bak bu benim motorum silerim, temizlerim, havamıda atırım" diyen kaldırım motorcularına iyi bir cevap olmuştur sanırım..

:+1: Onlardan çok var :utan:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)