Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Suzuki DL650 arıyorum!

Hahahah:)
Ara

alttaki seçenek daha cazip geldi ;)
Ara

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-mo...6767/detay

arkadaşlar şu linke bi bakabilir misiniz?
Özgür yarın seni arıycam bi ayrıntılı fikrini almak için de. yarın gidip görmeyi düşünüyorum.

Fikriniz nedir?
Ara

makine temiz duruyor fakat bu motoru alıcaksan satma zorlanabilirsin, bu makinalara yol ve km dayanmaz fakat psikolojik bir 40000 km fobisi var motor piyasasında anlamış değilim. Yani bunu alıp 3-5 sene hakkını vericeksen al ve bin ama seneye gaza gelip satayım dersen zorlanabilirsin. Birde bu ilan henüz yeni pazarlık yapmayabilir. 13500 e yoklama çek bi bence eğer alabilirsen hemen al asla zarar etmezsin.
Ara

Motor yaşına göre çok iyi görünüyor.. ayrıca modeli, kilometresi ve aksesuarlarına görede çok iyi bir fiyat .. Bu nedenle insanın içine kurt düşüyor..acaba?
Sinancığım bence acele etme, yaza daha var, illaki iyi bir makinayı istediğin fiyatlara bulabilirsin(acil ilanlar denk gelecektir).. Ama kafanda soru işareti kalmasın istiyorsan git bir görüş, kafana yatarsa alırsın...
Ara

Sinan Kardesim kutluyorum cok iyi bir secim yapmışsın Hayırlı ugurlu olsun kazasiz bol gunesli gunlerde surmen dileklerimle cok sevindim dl nin keyfi anlatilmaz yasanir, , çarşamba günü görüşürüz, mavi de ayri bi güzellik yaa dl de

Aileye bi mavi dl 650 daha geldi:)
Ara

(03-01-2013, 08:24 PM)sumutlu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-mo...6767/detay

arkadaşlar şu linke bi bakabilir misiniz?
Özgür yarın seni arıycam bi ayrıntılı fikrini almak için de. yarın gidip görmeyi düşünüyorum.

Fikriniz nedir?

Sinan DL tecrübem yok fakat genel anlamda makine temiz, şık, donanımlı ve hesaplı duruyor. Bu tarz makinelerde motorlar genelde çok uzun km'ler yapıyor yani 40K bir şey değil. Ağır bakıma girse bile çok masraf çıkarmıyorlar. Sıkı bir pazarlık et al derim.
Ara

(03-02-2013, 02:29 PM)Ozgur.Baydar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Sinan Kardesim kutluyorum cok iyi bir secim yapmışsın Hayırlı ugurlu olsun kazasiz bol gunesli gunlerde surmen dileklerimle cok sevindim dl nin keyfi anlatilmaz yasanir, , çarşamba günü görüşürüz, mavi de ayri bi güzellik yaa dl de

Aileye bi mavi dl 650 daha geldi:)

Özgür yardımların için çok teşekkürler. Ayrıca herkese çok teşekkürler yorumları için. Anlaştım alıyorum DL yi sonunda. Çarşamba tatlılar benden :)
Ara

Hadi bakalım hayırlısı olsun şimdiden, kazasız belasız binersin inş...
Ara

Cihan abimin yazdigi yoruma birebir katılıyorum onemli degil kardesim tekrar hayırlı olmasını diliyorum, yakıt konusunda bir korkun olmasın ama yaş itibariyle biraz yakabilir:)yokmu baska dellenen--
Ara