Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Terörist başına villa

Alıntı:Milliyet'in haberine göre Abdullah Öcalan’la, terör suçundan hükümlü 5 kişinin bulunduğu İmralı Cezaevi alanında dikkati çekici bir inşaat çalışmasının başladığı ortaya çıktı. Kulislere yansıyan iddialara göre, İmralı’da, içerisinde banyo, tuvalet, mutfak bulunan, 1 oda ve salondan oluşan bir müstakil ev inşaatı yapımına başlandı.

İnşaat faaliyetine yönelik bilgilerin, Adalet Bakanlığı’nın tüm cezaevi kampüslerinde cezaevi binasından bağımsız benzeri müstakil ev ya da eklenti yapılacağı yönündeki açıklamalarından sonra yansıması dikkati çekti.

Bakanlık açıklamıştı

İnşaat faaliyetine yönelik bilgilerin, Adalet Bakanlığı’nın tüm cezaevi kampüslerinde cezaevi binasından bağımsız benzeri müstakil ev ya da eklenti yapılacağı yönündeki açıklamalarından sonra yansıması dikkati çekti.

Ödül evleri

Yürürlüğe geçtiğimiz günlerde giren, anadilde savunma düzenlemesinde duruşmalarda Kürtçe savunmaya imkan tanınması dışında, hükümlüler için de “eşle görüşme” maddesi yer almıştı.

Söz konusu kanunda, eşle görüşme, “disiplin hükümlerine uygun davranan mahkumlara verilecek ödül” olarak niteleniyor. Buna göre, ödüllendirilecek mahkûmlar, en geç 3 ayda bir kez olmak üzere, 3 saatten 24 saate kadar eşleri ile kurum veya eklentilerinde cezaevi personelinin yakın nezareti olmaksızın mahrem şekilde görüştürülebilecek.

Milliyet

Kaynak : http://www.haber3.com/imraliya-ev-yapili...z2KCIhruX9

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Ben de ada istiyorum.
Ben de adada ev istiyorum.
Ne yapmam lazım?
Kaç kişiyi öldürürsem bana da ada, koruma, hizmetli ve ev verirler?
Ara

Bizim vergiler böyle yerlerede gidiyormuş, gerçi daha nelere gitmiyorki !!! Bu dıştan gözükenler veysel abi, birde içinde sauna küveti, yüzme havuzu, barı bile vardır :kızgın:
Ara

Adalet bakanlığından konuyla ilgili olarak yalanlama geldi.

http://www.haberturk.com/gundem/haber/81...aciklamasi
Ara

:tamam: bu güzel haber işte

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

her nefes alışının bize zararı var inşallah bu itten kurtulmanın bir yolu vardır.
Ara

oy vermek lazım emo :D

sen ben oy vermezsek ancak seyrederiz.
Ara

(02-07-2013, 01:06 PM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  oy vermek lazım emo :D

sen ben oy vermezsek ancak seyrederiz.

Hangisine oy vereceksin ki : )

birisi eşe dosta yapar diğeri meydana çıkar atar tutar göster bana siyasetçi vereyim : )
Ara

Bu habere gülermisin ağlarmısın ....
Ara

Emu akşam gel ben sana oy verecem
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi