Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MRA Cam (Rüzgarlık)

Bu camı alan oldu mu?
Rüzgar kesme konusunda gerçekten başarılı mı?
Benim Scooter'da ciddi bir rüzgar sorunum var. 100km hızla giderken kafamı düz tutmakta zorlanıyorum.
Ayrıca motoru sabit bir çizgide tutmak bile zor oluyor bazen, bunun ön camla pek ilgisi yok gibi gerçi ama sanki sağdan solda gelen rüzgarla tekerler yerden kesilecekmiş gibi hissediyorum.
Dertlerime deva olacaksa hemen almak istiyorum bundan ben de.
Ara

ben dahil guruptan bir kaç arkadaş kullanıyoruz baya iş yapan bir aparat mükemmel biçimde görevini yapıyor.

Tamam, o zaman hemen sipariş vereyim.
Sizin kullandığınız şunun aynısı değil mi:
http://www.motosikletim.com.tr/Store/Pro...tID=101821
Bir de bunu ben kendim monte edebiliyor muyum, ne gerekiyor takmak için?
Ara

Bir de siz bunu 90 TL'ye mi aldınız? 250 TL'ye satıyorlar şu anda. Siz nereden almıştınız?
Ara

montaji kendin yapa bilirsin 2 ser delikten toplamda 4 delim deliyorsun ön cama sonrasında aparatı sabitliyorsun.Fiayt olarak 90 tl yealdık biz özen plex diye bir imaltcısı var ist. avrupa yakasında oradan temin edebilirsin. http://www.ozenplexi.com/

Benim Tenere 'de de var ve gayet memnunum :tamam:
Gebze motosiklet kulübü dersen 90 tl ye özen pleksiden alabilirsin..
hatta motoruna göre bir parça uzun veya kısa da yaptırabilirsin..

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Alper daha almadıysan MRA cam ben bendekini bugün söktüm tur camı alıcam istersen ikinci el fiyatına satarım sana...

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

Olur, henüz almaya fırsatım olmadı. Akşam uğramaya çalışacam Konak Cafe'ye. Konuşuruz.
Ara

(07-23-2013, 10:36 PM)Seckin Tunali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Alper daha almadıysan MRA cam ben bendekini bugün söktüm tur camı alıcam istersen ikinci el fiyatına satarım sana...

Akşam gelemedim ama bir ara görüşelim, ilk fırsatta arayacam seni.
Ara

slm bu MRA CAM ruzgarlık banada lazım ilgili arkadasın tel verırmısınız ırtıbat kurayım ii gunler dilerım
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi