Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Video Keşke zamanı geriye sarabilsek : )

Ara

İlginç bir video ama geride sarsa kötü oldum .

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

Hepimiz bu anları yaşamışızdır eminim.O hayatımızın gözümüzün önünden film şeridi biraz basit kalır bir ışık hızı gibi geçmesi ne kötü birşey hepimiz keşke demişizdir, ama yaptığımız hataların bedelini bazen geri dönüşümden kazanamıyoruz allah bütüm motorsiklet camiasıdaki arkadaşlarımı kazadan beladan korusun...(Amin) Bismarck...

BİSİKLETİN ARKA tekerleğine PET ŞİŞESİ SIKIŞTIRIP MOTOR
SESİ ÇIKARMAYA ÇALIŞAN ÇOCUKLARDIK BİZ.... :enen:
Ara

emo güzel paylaşım kardeşim geri sarım olayı beni biraz sarmadı açıkcası; belalı virajın namı büyük yanlız youtube da bir sürü video dolanıyor uçanların hepside usta sürücüler :]:]:] motorlar farklı ama hepsi aynı yerde kapaklanıyor :)

(01-10-2013, 07:01 AM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  emo güzel paylaşım kardeşim geri sarım olayı beni biraz sarmadı açıkcası; belalı virajın namı büyük yanlız youtube da bir sürü video dolanıyor uçanların hepside usta sürücüler :]:]:] motorlar farklı ama hepsi aynı yerde kapaklanıyor :)

Yatır var diyorlar orada :utan:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(01-10-2013, 07:35 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Yatır var diyorlar orada :utan:

Ve yatırıyorlar :]
Ara

insan zihni nasıl bir şeydir. Allaha şükür hiç motor kazası yapmadım ama içinde olduğum 1-2 otomobil kazasında ki anları salise salise hatırlıyorum. yıllar geçmesine karşı tüm detayları ağır çekim hissediyorsunuz (ses/görüntü)

bizde olsa o bölgede kurşun dökerdik, sıkıntı kalmazdı :P

:tr:
ly2x6.gif
Ara

O meşhur yolun kameramanlığını yapan ekip buyrun
http://www.flickr.com/photos/rnickeymouse/
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi