Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ YASAKLANIYOR !!!

Biz Türkler Cumhuriyeti tesis ederken kimseden izin almadık, kutlarkenmi izin alacağız. :tr::tr::tr:
Ara

Sevgili motosiklet tutkunu Aziz,
Hangi memelekette yaşadığını merak ettim, hiç gündemi takip etmiyorsun galiba. Antalya, yalova, sivas, zonguldak başta olmak üzere çoğu ilde atatürk heykellerine çelenk koymayı yasakladılar.
Milli değerimiz ve millete m^al olmus bir onder, yıllardır okul kitaplarımızda resmi olan yıllardır duvarlarımızda resmi asılı olan mili onderimize yine resmi olan bir bayramda çelenk koyulmasını polis barikaıyla engellenmesi olağan bir şey,
Bu konuyu burada açmak siyasi bir konu öylemi ?

Daha da enteresan olan düşüncenin belki yanlış olduğunu varsayarak bunun kabul edilip saygı duyulmasını beklemen. Madem yanlış düşündüğnü sanabiliyorsun neden düzeltmiyorsun.

Bilgi; kulübümüz olarak bayramlarda bayraklarla dolaşmak ve bunu göğsümüze gere gere yapmak bize zevk verir, eminim sana da zevk veriyordur. Bizi bozan bu çoşkunun önüne geçebilecekleri ihtimali.
29 ekimde görüşmek üzere, korteje bekliyoruz.

Sevgiler

:tr:
ly2x6.gif
Ara

29 ekimde bağdat caddesi fener alayı benim için uygndur. ben bir terslik olmazsa kar yağsada oradayım.
Ara

Biz Türkler Cumhuriyeti tesis ederken kimseden izin almadık, kutlarkenmi izin alacağız. :tr::tr::

Azına yüreğine sağlık Cihan Abi....

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::tr::tr::tr:
Ara