Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motosiklet kullanırken dikkat

MADDE 30 : Zincir temizlerken tekerlek dönerken parmağını dişlinin arasına sokma. Sonra çıkarması zor olur. Çıktığında da nasıl olur malum
Ara

Zevkle okudum teşekkürler; sık sık okuyup hep akılda tutmakta fayda var.
Ara

(07-03-2012, 06:15 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  MADDE 30 : Zincir temizlerken tekerlek dönerken parmağını dişlinin arasına sokma. Sonra çıkarması zor olur. Çıktığında da nasıl olur malum

aynen erdo cihan abinin orda parmağımı kaptırmışlığım bile var:utan:

saolsun cihan abi pansumanımı yapmıştı.
Ara

(07-03-2012, 08:17 AM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(07-03-2012, 06:15 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  MADDE 30 : Zincir temizlerken tekerlek dönerken parmağını dişlinin arasına sokma. Sonra çıkarması zor olur. Çıktığında da nasıl olur malum

aynen erdo cihan abinin orda parmağımı kaptırmışlığım bile var:utan:

saolsun cihan abi pansumanımı yapmıştı.

Sen pansumanla yırtmışsın, ben dün zinciri temizleyip yıkama bittikten sonra orta sehpada 1. viteste dönen zinciri acele ile kurulayım derken parmağını kaptırdım. Allah'tan zincir boldu da koparmadı, parmak girince refleks olarak vitese sol elimle vurunca istop etti parmağı çıkarmakla uğraştım ve sonrası malum hastaneye geçtik şuan morarık ve kesikler dışında bir şey kalmadı. :sinirli:

Sanırım Erdem bunu ima etti :P
Ara

Hamit geçmiş olsun kötü bir durum gerçekten siz en iyisi benim gibi yapın alın şaftlı rahat edin...

:tr::tr::tr:
Ara

(07-03-2012, 11:18 AM)deauville Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hamit geçmiş olsun kötü bir durum gerçekten siz en iyisi benim gibi yapın alın şaftlı rahat edin...

Teşekkür ederim, sıkışınca parmak biranda kopacak sandım çok korktum ama şuan iyi, biraz ben bu konuda çok titiz davranıyorum bir daha temizlemem öyle ayrıntılı :)

Şaftlı da çok güzel aslında bakım yok ohhh
Ara

Arkadaşım motor bu. Kirlenecek tabi. Ne işin var zincirin ayrıntısıyla. Fuaramı çıkıyosun.
Ara

Geçmiş olsun hamit gerçekten ufak gibi görünen ucuz atlatılmış bir kaza parmağının yerinde durması sevindirici.