Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amasra gezisi planlama

Olabilecek tarihler
26-27 Mayıs (GMK olarak İzmir gezisi olursa bu tarih iptal)
16-17 Haziran
23-24 Haziran

Cumartesi sabah gün doğarken çıkış, Amasra'da bir gece konaklama. Pazar dönüş. Dönüş Safranbolu üzerinden yapılabilir. Dönüşte geceye kalınabilir, yağış olabilir. Yağmurluk şart. Yağış ve karanlık sürüşe engel olmayacak. Bol foto çekilecek, çünkü doğa inanılmaz. Toplam 1000km yapılabilir.
Hadi sert erkekleri görelim. Bayan, artçı falan filan yok.

Gidiş
Ara

(05-17-2012, 09:40 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Olabilecek tarihler
26-27 Mayıs
16-17 Haziran
23-24 Haziran

Cumartesi sabah gün doğarken çıkış, Amasra'da bir gece konaklama. Pazar dönüş. Dönüş Safranbolu üzerinden yapılabilir. Dönüşte geceye kalınabilir, yağış olabilir. Yağmurluk şart. Yağış ve karanlık sürüşe engel olmayacak. Bol foto çekilecek, çünkü doğa inanılmaz. Toplam 1000km yapılabilir.

Gidiş

26-27 Mayıs da izmire gitme planı olabilir abi bu günü çıkartalım bence..

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

aynen 27 mayıs ta kahvaltı var eşimin iş yerinin.

yalnız burdan sert erkek polemiği yaratmasaydın keşke cihan abi yaa benim eşimde gelir diye düşünüyorum. :]
Ara

(05-17-2012, 10:19 AM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  aynen 27 mayıs ta kahvaltı var eşimin iş yerinin.

yalnız burdan sert erkek polemiği yaratmasaydın keşke cihan abi yaa benim eşimde gelir diye düşünüyorum. :]

Tamam gelsin canım :] Ben zaten gaz vermek için dedim. Ben tek olacağım.
O zaman hazırlan 16-17 Haziran yapalım. Haziran diğer hafta sonlarında nöbet var.
Ara

(05-17-2012, 09:40 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Olabilecek tarihler
26-27 Mayıs (GMK olarak İzmir gezisi olursa bu tarih iptal)
16-17 Haziran
23-24 Haziran

Gidiş

Ben haftaya Safranbolu'ya iş dolayısı ile gideceğim orada görüşürüz :):):)
Ara

hamit 16-17 haziran dedi haftaya demedi:]:]

Cihan abi dilek ablada gelseydi ya neden gelmiyo...
Ara

KArımdan izin almam sorun demiyosunda...

Erkek sertte cebi bu aralar delik deşik. Durumları ayarlayabilirsem uygun.

Hamit'e bu aralar dokunmayın. Nevrotik iş seyehati sendromunda.

(05-17-2012, 10:28 AM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  hamit 16-17 haziran dedi haftaya demedi:]:]

Cihan abi dilek ablada gelseydi ya neden gelmiyo...

Olum adam sert ve vahşi bir gezi olacak diyo.
İzin alamıyosan gitme kardeşim
Ara

lan olum bole kuru sıkı atıp tutuyosunda neyse

ben zeynebin işi olmazsa onunla gelirim. olursa onsuz fffyyyyttttttt
Ara

Onur günde 450-500km zaten normal sınırların biraz ötesinde bir mesafe. Hele böyle bol virajlı yollarda. Dönüş kesin geceye kalacağız. Artçı hele bayan olursa tabiki sorunlar x2 hatta x4 demek. Sürücüde daha fazla strese giriyor. Tahminim biraz tempolu olacak bu sürüşte. Otel motel işide öyle. Erkekler olarak bir odaya tıkışırız fakat bayan oldunmu iş değişir ve masraflı da olur. Yolcuyada yazık onlarda ciddi yoruluyor hırpalanıyor bence böyle zamana karşı uzun sürüşlerde. Fakat tabiki kimseye karışmam isteyen istediği kadar kalabalık gelsin. :]
Ara

Bırak Cihan abi onun niyeti başka.
Kızı böyle uzun yollarda yorup tovbe ettirecek kendisi gezecek ama Zeynep'in tersini bilmiyo tabi. Onu soğutursa motora binmesi daha sıkıntılı hal alacak farkında değil. :]
Ara