Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OMM Kitaplar

peki anlaştık onur :] da cihan abi biz anlaştık top sende :çiçek::çiçek:

evet cihan abi ben alayım onu sen den bu hafta sonu ozaman, Eğitime gelicekmisin abi sen.
Ara

(05-03-2012, 10:48 AM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  evet cihan abi ben alayım onu sen den bu hafta sonu ozaman, Eğitime gelicekmisin abi sen.

Onur Cumartesi belirsiz annem beni gezdir dedi son dakikada bir gol attı, yoksa GS2 ye geliyordum. Pazar ise bir işim yok gibi sadece üşütmüşüm biraz kırıklık ve burun akıntısı var. Pazara iyi olmaya çalışacağım.
Ara

Arkadaşlar Cihan abiden ben alayım kitabı..

fotokopi çekip kendisine iade edeyim.. isteyende gelip fotokopi çektirebilir.. böylelikle hem cihan abi kitabından olmaz , hemde isteyenler ulaşabilir..

Ne dersiniz?

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Fotokopi çekip korsanlık yapmayın,satın alın böylece OMM'ye destek vermiş olursunuz.Fotokopi çeksenizde kaç sayfa kitap yine bir sürü fotokopi parası vereceksiniz

Engin YALÇINALP - 0 Rh (+)
Göztepe-İSTANBUL
www.facebook.com/sipsivri

(05-03-2012, 02:13 PM)sipsivri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Fotokopi çekip korsanlık yapmayın,satın alın böylece OMM'ye destek vermiş olursunuz.Fotokopi çeksenizde kaç sayfa kitap yine bir sürü fotokopi parası vereceksiniz

Haklısınız. Lütfen arkadaşlar emeğe saygı.

Engin Abi makara yapıyor arkadaşlar : )))

Kitapların fiyatı zaten 30 tl.

Fotokopisi iki katına malolur.. : )

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

(05-03-2012, 06:53 PM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Engin Abi makara yapıyor arkadaşlar : )))

Kitapların fiyatı zaten 30 tl.

Fotokopisi iki katına malolur.. : )

Foyamızı ortaya çıkartma seyfo :]

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Alın hepsini içeri. Önce Onur'u alın. Elinde olsa hayatını bile fotokopi çektirecek nerdeyse :P
Ara

ben gidersem sende gidersin erdo, Gerçekleri açıklattırma bana burdan :]
Ara