Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Video Ogün - Çıktım Yollara

http://www.youtube.com/watch?v=CvvmaIQz9kg

Ogün kardeşimize GMK 'ya gösterdiği ilgi için ayrı, duygularımıza tercüman olduğu için ayrı teşekkür ediyoruz..

( Metin abi burada bile patates yerken çıkmışsın )

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Ogün bey gerçekten harika yüreğinize sağlık :alkış: :çiçek:
Ara

hocam süper olmuş ellerin,sesin,motorun dert görmesin...

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

Çok güzel bir çalışma yüreğine gitarına sağlık...

Bu çalışmanın içinde olmak , bir nebzede olsa katkıda bulunmak bizide çok mutlu etti...

Allah yolunu açık etsin..

Bizden hep destek tam destek.

( 3:25 ' e dikkat : ))

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

Gebze Motosiklet Kulübünden Değerli motosikletçi ailemle tanışmaktan mutlu oldum. Başta Veysel Başkanım Olmak Üzere Tüm Motosikletcilerimize sevgi saygılarımı yolluyorum İnşallah bir etkinliğinizde toplantınızda yanınızda olmak dileklerimle .
Ara

ogün kardeşim, emeklerine sağlık, çok güzel olmuş. başarılarınız devam etsin. ama seyfoyu videoklipin montajına karıştırmasaydınız çok mutlu olurdum...
selam ve sevgiler...

(04-11-2012, 08:33 AM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Çok güzel bir çalışma yüreğine gitarına sağlık...

Bu çalışmanın içinde olmak , bir nebzede olsa katkıda bulunmak bizide çok mutlu etti...

yani 3:25 şifre mi oldu şimdi? açık açık söyleseydin :yönetmen:

Teker üstü olsun... 

(04-11-2012, 08:59 AM)metin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ogün kardeşim, emeklerine sağlık, çok güzel olmuş. başarılarınız devam etsin. ama seyfoyu videoklipin montajına karıştırmasaydınız çok mutlu olurdum...
selam ve sevgiler...

(04-11-2012, 08:33 AM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Çok güzel bir çalışma yüreğine gitarına sağlık...

yani 3:25 şifre mi oldu şimdi? açık açık söyleseydin :yönetmen:
Klip Yönetmenim Patates yiyen kim dedi yoksa omu seyfo :)
Ara

Yok o Metin Abi.

Ben çaldım o yedi.

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

(04-11-2012, 09:06 AM)Ogün Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Klip Yönetmenim Patates yiyen kim dedi yoksa omu seyfo :)
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Şimdi Ogün kardeşim bu hikaye çok uzun ama ben sana bir başka sayfadaki anlatışımdan bir alıntıyla olayı anlatmaya çalışayım: "Diğer elim bir olay da, yan tarafta etkinlik yapan Sakarya Motorsiklet Klübü'nden yaklaşık 100 motorcunun yaktıkları ateşin başına toplanarak pişmesini bekledikleri 5 adet patatesin, "biz misafir hakkımızı kullanıyoruz" şeklindeki bir söylem ile yine GMK üyeliğinin gözden geçirilmesini teklif edeceğim Seyfullah Adıyaman tarafından talan edilmesidir. Bu arkadaş patatesleri bekleyen SMK üyelerinin şaşkın bakışları altında tuz istemiş, tuz yok dendiği halde yaklaşık 5 dakika aradıktan sonra tuzu bulmuş, hem patatese hem de bu rezalete tuz ekmeyi başarmıştır. Tiskindiğimi belirtmek istiyorum..." işin aslı gerçekten böyleydi. ben de bu olayı, her yerde anlatıp kamu oyu yaratarak, Seyfo'yu Gebze Motorsiklet Klübünden attırmak için kullanmaya başladım. ancak şeytanı değil susuz getirmek, ona suyun ne olduğunu utunutturan bu şahıs önce çekildiğini bile farketmediğim, beni patates yerken gösteren bir fotoğrafımı servis etti ortamlara. daha sonra aynı şekilde 2-3 foto daha yayınladı. karşılığında ben de onun hakkında 1-2 foto yayınlayarak gerçekleri anlatmaya devam edince, bu sefer de sanırım sizin yönetmen ve montaj ekibiniz ile bağlantı kurup, onların güvenini kazanarak aralarına sızdı ve benim patates yerkenki görüntülerimi klibe koydurmayı başardı ve beni tüm Türkiye'ye servis etti. koskoca klipte tek patates yerken görüntülenen kişi benim. halbuki kendisi patatesleri talan eden ve utanmadan da tuz bulup tuzlayarak yiyen kişidir. kendisinin wikileaks ajan provakatörü olduğundan kuşkulanmaktayım. dikkatli olun derim. olay kısaca budur...

Teker üstü olsun... 

Ogün ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş :çiçek:
GMK bi yerdede düzgün durun arkadaş yahu :P
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi