Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sabah Sabah

(03-21-2012, 01:23 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(03-21-2012, 01:11 PM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(03-21-2012, 11:36 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(03-21-2012, 11:25 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Cihan abi transalp'i racing makina sanıyor çaktırmayın gençler : )

ana? değilmiydi?
Siz reysciler içinde beni bir tek Hamit anlar. :.(

Cihan abi seninle yol almak çok zevkli ben racing motor ile giderken arkama baktığımda birilerini geldiğin görmek (dökülmeden) hoşuma gidiyor ve güven duyuyorum, ne derlerse desinler senin motor bence senin için bir racing motordan farkı yok motora değil üzerindekine bakmak gerek. Gerisi booş.....

İşte budur, işte budur..beni tek anlayan GMK'lı.
Aynen Hamit seni takiplemek benim içinde zevk. (zaten diğerleri hep beni takip ediyor zevki yok :P )
Sürat, adrenalin, viraj hepsi Hamitin peşinde var.
Daha uzun seneler güvenli sağlıklı keyifli beraber süreriz umarım. :çiçek:
:kalp:Gmk

Bu arada evet, Hamit'i gazlarken takip etmeyi iki kere düşünün geride bıraktığı çok leşi var. :]:]

Arkamdakiler dökülüyor benim suçum yok :) :]
(03-21-2012, 02:34 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(03-21-2012, 01:23 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu arada evet, Hamit'i gazlarken takip etmeyi iki kere düşünün geride bıraktığı çok leşi var. :]:]

Cihan abi Hamitte benim eski leşlerimden :] beni takipteyken patlayan 2. kişi : )

Emrullah evet hayatımda bir kez motordan düştüm sayende oda, pis adam sözde gurup sürüşü ama uçarken beni aynadan izliyordu göz göze geldik hiç işaret etmiyor çakıl taşlarını :):) :P:P
Ara

Testere yok piyasada ...

...atın tutun bakalım....

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

(03-21-2012, 04:22 PM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Testere yok piyasada ...

...atın tutun bakalım....

Senin testereye kardeş geliyor
Elmas Testere

3qq32.jpg
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi