Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SÜPER SCOOTER

bedelliye satılık motor (seço) uygun taksit imkanlarıyla cbf150 gel vatandaş gel

mehmet abi bu adamlar böyle kırbaçtan başkası yalan
ooo ben seçoyu tanıdım tanıyalı yiyecek olarak sadece kafayı yiyor motorsuzluktan.
seço sana sesleniyorum bende herzaman kredin var nezaman istersen istediğin direğin ordan dönüp gelebilirsin.

(02-08-2012, 03:23 PM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  seço sana sesleniyorum bende herzaman kredin var nezaman istersen istediğin direğin ordan dönüp gelebilirsin.

İşte budur.
Motorcu dayanışması.
Seçkin, benim motor ile de istediğin direğin oradan dönüp gelebilirsin. (Gebze sınırları içindeki her hangi direk :] )
Ara

sağolun arkadaşlar bir gün alıcam zaten birinizin motoru ama direğin derken mendireğin ordan dönücem o olcak bu gazla :)
(02-08-2012, 10:32 AM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(02-08-2012, 08:39 AM)Seckin Tunali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  elimden geleni yapıcam artık çünkü kafayı yicem yoksa..

arkadaş sizi yiyor...motor felan alacağı yok...maksat muhabbet sıcak kalsın...
(02-08-2012, 10:03 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Seçkin karda falanda gidebilen bir şey al :P

Karda gidebilen aracı var arkadaşın zaten...ama motorsuz...
Adam Kartepeden aşağı inmiyor...
Arasıra da siteye girip milletle makara yapıyor işte...

napayım kayağa gittiğim parayla motor alabiliyorsam söyle alayım kanka yoksa Kartepede kaymaya devam hacı abiiii...

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

Barış abı:P:P:P

repledim :]:]:]
Ara

(02-08-2012, 04:05 PM)deniz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Barış abı:P:P:P

repledim :]:]:]

eyvallah gözümsün :çiçek: