Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

otobüs şoförü ile kavga

Arkadaşlar bugun başıma tatsız bir olay geldi.
maltepe minubus yolundan cevizliye giderken ,cevizli tren istasyonuna varmadan ışıklarda kırmızı ışık yandı durdum.Yanımdan hızla silme diye hitap ettiğimiz şekilde iett otobüsü geçdi nerdeyse savuruyordu beni, hemen ilerde durdu ,şöför aşagı indi.küfürmü ettin dedi, ne küfürü görmüyomusun kırmızı yanmış nasıl geçiyosun derken uzerime yürüdü, yumruk salladı bir kaç tane ,Allah dan kafamda kask vardı , o bana ben ona, allah ne verdiyse .kaskın bana darbeye karsı faydası oldu fakat yumruk sallarken zorlandırdı.Sonrası polisi bekle cagırıyorum dedim , şöför kacdı gitti.Ben derhal kartal karakoluna gittim , biz oraya bakmıyoruz maltepe polisi bakar dedi, gitmeden once darp raporu al dedi, Darp raporunu aldım.Maltepe karakoluna gittim.Tam 2 saat karakolda bekledim sorgu alacaklar diye.Nihayet ifade verecekdim .o kadar kararım kesin ve sikayetci olacagımdan emindim.o şöförün surunmesini istedim kendimce.Anlattım olayı ,ama polis ifadeyi yazmıyordu.Belki inanmıyacaksınız ama o sırada olayı tam anlatamadan .kalbimin ritmi hızlandı,başım döner gibi oldu, bir fenalık geldi,rahatsız oldum ayaga kalkıcam kalkamıyorum.konusmaya ne zaman basladım ne zaman bitti bilmiyorum.daraldım iyice.su içmek için izin istedim. suyumu içdim.biraz kendime geldim fakat birden ifademden vazgecdim.nedenini bilmiyorum.Sizce neden birden vazgeçmiş olabilirim? o an ki daralma bunalma , gerilme hissi birden nasıl oluverdi?arkadaslar fikirlerinizi bekliyorum.

B Rh+
SCOOTER
34 UT 344
KOCAELİ
Ara

Bu Konudaki Mesajlar
otobüs şoförü ile kavga - Yazar: gebze_ist - 05-27-2013, 08:36 PM
Cvp: otobüs şoförü ile kavga - Yazar: OĞUZ - 05-27-2013, 09:02 PM
RE: otobüs şoförü ile kavga - Yazar: alpkaya - 05-28-2013, 07:02 AM
RE: otobüs şoförü ile kavga - Yazar: temperantia - 05-28-2013, 09:26 AM
RE: otobüs şoförü ile kavga - Yazar: kaan88 - 05-28-2013, 06:49 PM
RE: otobüs şoförü ile kavga - Yazar: MetinKeleş - 05-29-2013, 01:09 AM