Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haber Cizre'de PKK ordusu

Bu haberleri de Türk medyasında duyamacağımız için , haberimiz olsun diye yayınlıyorum arkadaşlar.. Küfür , yorum v.s. yazmayınız.. Haberiniz olsun !

bu haber hakkında veya karşıtı bir haber hakkında her türlü görsel ve makale yayımlayabilirsiniz ancak yorumsuz lütfen..

Yazanın yorumlarını içeren köşe yazıları da yayınlamayın.. sadece haber !

1002942_596009493753016_124842618_n.jpg

Alıntı:Şırnak’ta özerklik fiilen uygulamaya geçti. Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) adı altında kurulan ‘asayiş birimleri’ askeri disiplinle gerçekleştirilen törenin ardından sertifikalarını aldı ve yoldan geçen araçlarda ‘üniforma’yla kimlik kontrolü yaptı. ‘Güvenlik uygulamaları’ slogan, alkış, zılgıt ve PKK bezleri altında yapıldı...

YDG-H ve Cizre Halk İnisiyatifi bünyesinde onlarca gençten oluşan asayiş birimi, kuruluşunu törenle ilan etti. Kalabalık bir grubun izlediği törenin askeri kurallara göre yapılması dikkat çekerken, asayiş birimi üyelerine sertifika verildi.

Asayiş biriminin yüzleri kapalı üyeleri, üzerlerinde “YDG-H Asayiş” yazısıyla Öcalan’ın resmi bulunan tek tip tişörtler giyerek ve ellerinde telsizlerle göreve çıktı! Yoldan geçen tüm araçları durduran bu kişiler, özenle kimlik kontrolü yaptı.

Öz savunma yapılacakmış!
AKP’nin müzakere ortağı PKK, Şırnak’ın Cizre ilçesinde özerkliği fiilen uygulamaya koydu. Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) adı altında kurulan asayiş birimleri törenle göreve başladı! Binlerce kişinin katıldığı ilan töreninde yapılan açıklamada “YDG-H olarak Kürdistan halklarının öz savunmasını tarihsel bir sorumluluk olarak üstlendikleri” ifade edildi.

Hedef: Öcalan’a özgürlük...
PKK, KCK ve YDG-H’yı temsil eden bezler, terör örgütü lehine sloganlar, alkış ve zılgıtlar eşliğindeki törende yapılan açıklamada “Kürdistan’da sömürgeci uygulamalardan halkımızı savunmak, yine bütün ezilen halkların özgürlük garantisi olan Önder Apo’yu özgürleştirmek için 23 Haziran 2013 itibari ile YDG-H asayiş birimlerini ilan ettiğimizi duyuruyoruz” denildi.

http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr/hab...aber=85775

1005412_631476143529069_787662745_n.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=0Fttn58RB_I

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Bu arada.. bu görüntüler Türkiye Cumhuriyeti topraklarında.. Cizre Merkez de !!!

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Neoluyo lan Ülkemizde.. :sopa:
Ara

Hayırlısı olsun :kızgın:

Ben ki sefil bir vergi veren sağmal ineğim...
Ben ki aciz bir sandıktaki artı birim.
Ben ki düşünemeyen, düşünsem de söyleyemeyen faniyim....
Ben ki Çanakkale'de bir karış toprak için dedesini kaybetmiş çapulcuyum...

Devlet büyüklerimden daha iyi bilecek halim yok ya!!!!
Ne eylerlerse güzel eylerler.
Allah onlara zeval vermesin. :O
Ara

Çoğunluğun iradesi, saygı duyacağız...yaşasın demokrasi :kötü:
Ara

Sonumuz hayrolsun ''çoğunluk böyle istiyormuş''
Ara

başkan yayınla böyle şeyler çileden çıkarma bizi sonra diyon bişey deme diyee