Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bu meslek 25 kuruşa yapılmaz :-)

Cihan abi çok geçmiş olsun ben korktum biran kötü birşey olacak diye ama sen üstesinden kibarca geldin.:alkış:

Sıkıntısı neymiş o girişimde bulunan mahlukatın :bilmem:
Ara

Çok Sinir bozucu abi bizde de bı tinerci gelmişti bir aksam hastalardan biri yaka paça atmıştı dışarı :) sonra gelmedi Allahtan tekrar gecmis olsun cihan abi umarım sorunsuz bir nöbet olur....
haftaya bizim daha beter pazar nöbeti var 24 eczanedeyiz..

Çok Sinir bozucu abi bizde de bı tinerci gelmişti bir aksam hastalardan biri yaka paça atmıştı dışarı :) sonra gelmedi Allahtan tekrar gecmis olsun cihan abi umarım sorunsuz bir nöbet olur....
haftaya bizim daha beter pazar nöbeti var 24 eczanedeyiz..

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

(04-07-2012, 05:07 PM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Cihan abi çok geçmiş olsun ben korktum biran kötü birşey olacak diye ama sen üstesinden kibarca geldin.:alkış:

Hamit burada akıllı adam az ciddiyim, delisi bol. Öğrendiğim kadarıyla çocuk birazda çatlak bir tipmiş. Tanıyan çıktı sonra. Neyse kötü bişi olmadı kimseye ama 4 şişe öksürük şurubum kırıldı. :kötü:
Kaçamayacağını anladığında elindekileri fırlattı yere.
Ara

(04-07-2012, 09:22 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(04-07-2012, 05:07 PM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Cihan abi çok geçmiş olsun ben korktum biran kötü birşey olacak diye ama sen üstesinden kibarca geldin.:alkış:

Hamit burada akıllı adam az ciddiyim, delisi bol. Öğrendiğim kadarıyla çocuk birazda çatlak bir tipmiş. Tanıyan çıktı sonra. Neyse kötü bişi olmadı kimseye ama 4 şişe öksürük şurubum kırıldı. :kötü:
Kaçamayacağını anladığında elindekileri fırlattı yere.

Sana birşey olmasında gerisi teferruat, umarım bir daha böyle bir durum yaşamazsınız...
Ara

büyük geçmiş olsun. refleks olarak üzerine gitmişsin, adam "boş" olmayabilir ve çok kötü olaylar olabilirdi. böyle bir durumda ne yapacağını planlaman gerekiyor demek ki mehmet hocam. ilk tedbirlerden biri olaya "dolu" olarak müdahale etmek olabilir. "haydar" birinci seçenek bence :]

Teker üstü olsun... 

geçmiş olsun cihan abi Gmk
Ara

ucuz atlatmışın abi gecmiş olsun
Ara

Geçmiş olsun Cihan abi
Bu bizim mahallenin sıyrıklarından birisi olsa gerek.
Var bir kaç tane bunun gibi
Sanırım bu adamda 500 ahmet olsa gerek
Bizim burda buna 500 Ahmet derler.
Herkesten 500 varmı 500 diye para ister.
Neyse ki kötü birşey olmamış.

B Rh+
SCOOTER
34 UT 344
KOCAELİ
Ara